Bir Borsa Daha XRP'yi Delist Edeceğini Açıkladı - BTC MAGAZİN

Bir Borsa Daha XRP’yi Delist Edeceğini Açıkladı

Kripto para borsası PrimeXBT, 1 Şubat’ta yaptığı duyuruya göre, XRP’yi 15 Şubat günü yerel saat ile 18:00’da kaldıracak.

İki ticaret çifti (XRP/USD, XRP/BTC) borsadan kaldırılacak

5 Şubat’tan itibaren PrimeXBT kullanıcıları artık XRP ile yeni pozisyonlar açamayacak. 10 Şubat’a kadar mevcut pozisyonlarını kapatabilecekler.

CoinGecko verilerine göre PrimeXBT, günlük 1,12 milyar doların üzerinde işlem hacmi ile en büyük ticaret türev borsalarından biri. XRP / USD ve XRP / BTC çiftleri kümülatif olarak 51 milyon $ ‘ın üzerinde işlem hacmi üretiyor.

Listeden kaldırma, zor durumdaki Ripple Labs’ı çevreleyen önemli olaylardan kaynaklanıyor.
Ripple, Aralık ayı sonlarında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından mahkemeye verildi. Ripple, geçen hafta, yasal bir zafer elde etmek için uzun vadeli bir çabayla mahkemeye resmi yanıtını sundu. Coinbase, Bitstamp, Binance.US ve diğer borsaların birçoğu, düzenleyici incelemeleri nedeniyle XRP’den kurtulmak için çoktan harekete geçti.

XRP kazanımlarını buharlaştırıyor

Bugün erken saatlerde XRP, son zamanların en yüksek seviyesi olan 0,75 dolara çıktı ve oradan yüzde 51’in üzerinde düşüşle inanılmaz bir oynaklığa tanık oldu.

Kaynak: Tradingview.com

Bu anormal piyasa faaliyetinin, token fiyatını manipüle etmeyi amaçlayan “pompa grubu” ile bağlantılı olduğu düşünülüyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu