Yeni Dogecoin Çekirdek Güncellemesi Yayınlandı; İşte Yenilikler

Perşembe günü yapılan duyuruya göre Dogecoin Core yazılımının yeni bir sürümü yayınlandı. Geliştirici Patrick Lodder, 1.14.6 sürümünün ağın verimliliğini artırırken önemli güvenlik güncellemeleri getirdiğini açıkladı. Bu nedenle, tüm Dogecoin kullanıcılarının yükseltme yapmaları şiddetle tavsiye ediliyor.

Yükseltmeye göre önerilen dust sınırı 1 DOGE’den 0.01 DOGE’ye düşürüldü. Memecoin’in yeni küçük sürümü olan Dogecoin Core 1.14.5, 2021’in sonlarında yayına girdi ve işlem ücretlerini önemli ölçüde azalttı. Dogecoin‘in en tanınan destekçilerinden Elon Musk, Twitter’daki son güncellemelere dikkat çekti. Girişimci daha önce blok boyutunu önemli ölçüde artırarak ve işlem ücretlerini azaltarak Dogecoin’in ölçeklenmesini destekledi. Bu, mem coin’in günlük satın alımlar (sinema biletleri gibi) için uygun bir seçenek haline getirmek için gerekliydi.

Musk, bir kazanç çağrısı sırasında Tesla’nın herhangi bir Dogecoin satmadığını söyledi. Elektrikli araba üreticisi, bu hafta başlarında mem coin ile ürünlerini satın almayı mümkün kıldı. Şirketin gerçekte ne kadar DOGE‘ye sahip olduğu net değil, ancak büyük olasılıkla yalnızca ihmal edilebilir bir miktara sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Elon Musk: Mümkün Olan Her Yerde Dogecoin'i Destekleyeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu