Morgan Creek Kurucusu: Bir Devrim Noktasındayız - BTC MAGAZİN

Morgan Creek Kurucusu: Bir Devrim Noktasındayız

Amerikalı yatırımcı ve Morgan Creek Digital Assets ortak kurucusu Anthony Pompliano, Bitcoin’in her kurumsal yatırımcının portföyüne katılacağını söylüyor.

20 Ağustos CNBC ile yaptığı röportajda, Pompliano her hafta daha fazla altyapının Bitcoin ve kripto pazarlarının etrafında inşa edildiğini belirtti.

“Bir devrim noktasındayız”

Pompliano, Bitcoin’in yükseliş umutları olduğunu, bu yaz, ağın güvenliği ve desteğindeki sürekli iyileştirmelere işaret eden son gelişmelere dikkat çekti

Ayrıca, düzenleyicilerin New York Borsası işletmecisi Intercontinental Exchange’den fiziksel olarak düzenlenmiş Bitcoin vadeli işlemleri için çok merakla beklenen platformun son onayını aldı . Tüm bunların ışığında, Pompliano şunları söyledi:

“Bunun etrafında inşa edilen altyapı ne kadar fazlaysa, ortadan kalkmama olasılığı o kadar yüksektir… Bitcoin,her kurumsal yatırımcının portföyünde yer alacak. ”

Pompliano kısa süre önce Bitcoin’in 2021’in sonunda 100 bin dolar olacağını öngörmüştü.

Pompliano kısa vadede Bitcoin’in fiyatını geçici olarak bastırabilecek birçok faktör belirledi. 

Bunlar arasında, başlangıçta yatırımcıları korkutup kaçırabileceği kabul edilen düzenlemeler bulunmakta.

İkincisi, Bitcoin’e sahip olan insanların sayısı hala küresel nüfusun çok küçük bir yüzdesini temsil ediyor, çoğu henüz ne olduğunu veya nasıl çalıştığını anlamak için Bitcoin satın alıyor.

Pompliano ayrıca, Bitcoin’i satın almanın nispeten zor olduğunu ve gerçek potansiyelini yerine getirebilmesi için bu sürtünmenin üstesinden gelinmesi gerektiğini belirtti.

Ayrıca, kripto alanının artan yasallaştırılmasının, kurumsal sermaye girişlerinin, rekor işlem hacimlerinin ve Bitcoin’in güvenli bir liman varlığı olarak tanınmasını teşvik eden bir küresel istikrarsızlık ortamının arttığını belirtti.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu