NEO Fiyat Analizi: 10$’a Yolculuk

  • NEO fiyatı 50 günlük SMA’nın üzerine çıktıktan sonra 8,00$ seviyesine ulaştı.
  • Mart ayı ortalarında yaşanan çöküşün ardından, NEO/USD yükselen bir kanalda toparlanmayı başardı.

NEO, Cuma günü kripto para vagonundaki iyileşmenin sürücü koltuğunda. Kripto varlık, 7.89 dolarlık açılış değerinden sonra ertesi gün %5’ten fazla yükseldi. Yükseliş yönünde, gün içi yükseliş hareketinin sonunu işaret eden gün içi en yüksek seviyesi 8.28$ seviyesiydi.

Geriye dönüp baktığımızda, NEO/USD Mart ortalarındaki çöküşten bu yana 4.00 dolara yakın yükselen bir kanalda yükseliş eğilimi sürdürdü. Perşembe günü yapılan kısa ralli 50 günlük SMA’nın üzerinde gerçekleşti. Teknik resme göre NEO, yükselen kanal direncine doğru daha yüksek ilerleme potansiyeline sahiptir. Bu direncin üzerinde bir kırılmanın, kritik 10,00$ seviyesine en çok beklenen direnç için hazır olan 200 günlük SMA’daki hattı kıracağı açıktır.

Bu arada RSI, boğaları aşırı alımlara doğru hareketle destekliyor. Ayrıca, aşırı alım koşullarına çarpmadan önce hala büyüme için yeterli alan var. Öte yandan, MACD’nin 10 dolara doğru daha fazla harekete için başarısız olması durumunda, 8,00$ destek seviyesin gündeme gelmesi olasıdır.

NEO/USD Günlük Grafik

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın