Twitter CEO'su Profiline Bitcoin'i Sabitledi - BTC MAGAZİN

Twitter CEO’su Profiline Bitcoin’i Sabitledi

  • Jack Dorsey’in önde gelen kripto paralar hakkındaki görüşleri çok ses çıkarıyor.
  • Platformda birçok kez Bitcoin’e övgüde bulundu ve son zamanlarda sosyal ağ için Bitcoin hashtaginin sonuna bir emoji ekledi.

Tanınmış bitcoin boğası ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’in, önde gelen kripto paralar hakkındaki görüşleri çok ses çıkarıyor. Platformda birçok kez Bitcoin‘e övgüde bulundu ve son zamanlarda sosyal ağ için Bitcoin hashtag’inin sonuna bir emoji ekledi. Boğa görüşlerini daha da ileriye taşıdı, şimdi profilindeki Twitter biyografisine sadece bir kelime ekledi. Kelimenin ne olduğunu tahmin edebilir misiniz?

Bitcoin

Güncellenen biyografiyi vurgulayan bir yatırım danışmanı ve podcast evi olan Preston Pysh, bunun satın almak için bir işaret olabileceğini belirtti. Dorsey’deki yükselişe işaret etmekle kalmıyor, aynı zamanda bitcoin eleştirmenlerini de araştırıyor.

Tweet’i burada görebilirsiniz:

Dorsey, Bitcoin hakkındaki açık görüşleri ile bilinir, ancak belki hashtag’i biyografisine eklemek kitlelere ana akım benimsenmesini daha da zorlayabilir. Tüm bunlar, Bitcoin Halving’inin Mayıs ayında gerçekleşmeden sadece birkaç hafta önce oldu. Bu, kripto topluluğunun yıllar içinde gördüğü en çok beklenen olaydır.

Tarih bize bir şey söylüyorsa Halvingte fiyatların yükseldiğini göreceksiniz. Bu, gerçekleşen üçüncü Halving olacak ve ilk iki Halvingi takiben, Bitcoin değerinde önemli bir artış meydana gelecektir. Kripto topluluğundaki birçok insan bu eğilimin Mayıs ayında da devam etmesini bekliyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu