Bakkt CEO’su Yeni Fırsatları Takip Etmek İçin Görevden Ayrıldı

  • Bu hafta yayınlanan yeni rapora göre Bakkt CEO’su Mike Blandina platformdaki pozisyonundan istifa etti.
  • Kelly Loeffler’ın yerine geldikten sonra, Blandina sadece dört ay boyunca dijital varlık platformunun CEO’su olarak görev yaptı.

Bu hafta yayınlanan yeni rapora göre Bakkt CEO’su Mike Blandina platformdaki pozisyonundan istifa etti. Kelly Loeffler’ın yerine geldikten sonra, Blandina sadece dört ay boyunca dijital varlık platformunun CEO’su olarak görev yaptı.

Onun yerine David Clifton, Mike’ın istifasını takiben şirketin CEO pozisyonuna geçici olarak atandı. Basın bülteni 23 Nisan’da bu hafta başlarında yayınlandı, ancak Blandina’nın şirketi neden yeni bir fırsat peşinde koşmak isteyerek bir kenara bıraktığını belirtmiyor.

Sektörü dolaşan söylentilerden bazıları, Mike’ın yatırım bankası devi JP Morgan Chase’e geçeceğini gösteriyor. Bilmeyenler için geçen yıl Aralık ayında Loeffler’ın bıraktığı koltuğu Brian Kemp tarafından atanarak şirketin CEO’su olmuştu.

Kıtalararası Borsa’nın kurucusu ve CEO’su Jeffrey Sprecher, yukarıda belirtilen basın açıklamasında şunları söyledi:

“David Clifton, yıllar boyunca en önemli girişimlerimizin çoğuna derinden dahil olmuştur ve Bakkt’ın tüketici uygulamasının piyasaya sürülmesini hızlandırmak için Bridge2’nin satın alınmasına yardımcı olduktan sonra, Bakkt için Geçici CEO’su olarak üstün liderlik sağlayacağını biliyorum.”

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   ABD Kongre Üyesi Kripto Paraların Yeni Altın Standardı Olmasını Önerdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu