Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri

NFT’ler, birçok sektörde paradigma değişimine sebep oldular. Özellikle sanat ve finans endüstrilerini yeniden tanımlayan NFT teknolojisi, toplumun her bireyinin ilgilendiği bir veya birkaç alanı kapsıyor. Spor, finans, teknoloji, moda, sanat gibi endüstrilerdeki en çağdaş yenilik NFT teknolojisi. Bu son kültürel fenomen teknoloji, geçen seneden beri birçok kez hype yakalamış ve trend olmuştur. İçeriğimizde Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri listesine genel bakış yapacağız.

LTO Network (LTO)

Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri 2
LTO Network (LTO)

LTO Network, kuruluşlar için değer yaratmayı amaçlayan, doğrudan uygulanabilir, merkeziyetsiz ve yüksek verimli bir blok zinciri altyapısı oluşturmuştur. Bu altyapı artık Sphereon ile yapılan ortaklıkla dünyanın yeni nesil e-klinik verilerine ev sahipliği yapacaktır. Triall, blok zinciri tarafından desteklenen dünyanın ilk uçtan uca e-klinik platformunu gerçekleştirecek.

eClinical platform Triall ve Sphereon ile işbirliği yapan LTO Network’ün yazılımı dünya çapında denetlenebilirlik, veri bütünlüğü ve birlikte çalışabilirlik sağlayacak. Bu ortaklık, klinik çalışmalar için bir dönüm noktası olarak görülüyor. LTO Network, merkeziyetsiz gücü sunarken bir yandan da mahremiyet korumaya izin veren hibrit mimarisi aracılığıyla düzenleyici çerçevelere bağlı kalabiliyor.

Şu anda $0,085 fiyatındaki LTO token son 2 haftada piyasanın aksine %17,1 değer kazandı.

SuperRare (RARE)

Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri 3
SuperRare (RARE)

SuperRare, ilk pop-up galerisini bu ay 19 Mayıs’ta sanat eserlerine ve sanatçılara yakınlığıyla uluslararası olarak tanınan tarihi New York City mahallesi Soho’da piyasaya sürdü. Bu galeri, insanların hayal gücü ile bilgisayar düğümlerinde var olan metaverse’ün buluşmasının iyi bir örneğidir. İki katlı sergi, cyberpunk ve bilim kurgu temalarına değinen 15 SuperRare sanatçısının eserlerine odaklanmıştır. Galeri 28 Ağustos’a kadar halka açık olacak ve sergi boyunca dijital çağda sanatla olan ilişkide devrim yaratılmaya çalışılacak.

SuperRare’in native tokenı RARE token son iki haftada %64,1 değer kazanmayı başararak $0,252 fiyatına yükseldi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Haftanın İlgi Gören Shitcoinleri (21 - 27 Mart)

Handshake (HNS)

Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri 4
Handshake (HNS)

Handshake, merkeziyetsiz bir P2P domain protokolüdür. Blok zinciri teknolojisinden yararlanan Handshake, geleneksel domain ortamına yenilikler getirmeyi amaçlıyor. Şu anda dünyadaki tüm alan adları ICANN tarafından denetlenmektedir. Bu kötü bir şey değil ama büyük bir merkeziyet demek. Handshake domainleri ise her etki alanını kaydetmek için bir token sistemi kullanır. Şu anda Namecheap, bir Handshake domaini kaydedebileceğimiz tek büyük domain ticaret kuruluşudur.

Handshake web sitelerine erişmek için bir tarayıcı uzantısı, VPN veya Handshake yazılımı kullanılmalıdır. Şu anda kullanımı pratik olmasa da ilerisi için umut verici bir projedir. $0,726 fiyatındaki HNS token son 2 haftada %3,1 değer kaybetmiştir.

Refinable (FINE)

Nisan ve Mayıs Aylarının Trend NFT Coinleri 5
Refinable (FINE)

Refinable, insanların dijital sanatlarını NFT yöntemiyle yaratmalarına izin veren bir platformdur. Sanat eserlerini tokenize etmeyi kolaylaştıran bu proje, sanatçıların eserlerini listelemesini ve satmasını mümkün kılmıştır. İçerik oluşturucular, kendi pazarlarını Refinable sayesinde kod kullanmadan oluşturabiliyor. Yani kendi özel pazar yerinizi hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan geliştirebiliyorsunuz. Refinable, Polygon ve Ethereum gibi blok zincirler için çapraz zincir desteği de vermektedir. FINE token son 14 günde %10,6 değer kazanarak $0,039 fiyatına ulaşmıştır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu