Project Galaxy (GAL) Nedir? Project Galaxy (GAL) Geleceği ve Yorum 2022

Project Galaxy (GAL) Nedir?

Project Galaxy, hızla büyüyen Web3 kimlik bilgi ağlarının önde gelenlerinden biri olarak belirleniyor. Açık bir temel üzerine inşa edilen Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin ve temel de ki projelerinin iyi ürünler ve topluluklar yaratmak amacıyla dijital kimlik verilerinden ve NFT’lerden yararlanmasına yardımcı olur.

İşbirliğine dayalı, açık ve izinsiz bir bilgi ağı oluşturma hedefiyle Project Galaxy, bir GAL yönetişim token’ı olarak hareket edecek, kullanıcı katılımını teşvik edecek ve ortaya çıktığı gibi Project Galaxy ekosisteminde bir ödeme token’ı olarak görünecek.

Project Galaxy, topluluk üyelerinin Galaxy Credential Data Network’e dijital kimlik bilgilerini düzenlemeleri ve katkıda bulunmaları için altyapı sağlar. Araç, birden çok veri kaynağında kalıcı kimlik bilgilerini destekler. Yönetici, zincir kimlik bilgileri için alt sorgular veya anlık görüntüler içeren 7 farklı zincirden veri sağlayabilir. Ayrıca Twitter, Discord, Github veya çevrimdışı kaynaklardan zincir dışı girişler için veri besleyebilirler.

Project Galaxy ayrıca geliştiricilerin kimlik bilgilerini kullanmasına yardımcı olmak için uygulama modülleri, bir kimlik bilgisi API’si ve bir kimlik bilgisi Oracle motoru sağlar. Uygulama modülleri için kullanım örnekleri arasında Galaxy OAT’ler, NFT sadakat programları, izleme toplulukları ve özel yönetişim yer alır. Geliştiriciler, kredi puanlama ve Sybil saldırı önleme algoritmaları gibi gelişmiş özel kullanım durumları için Oracle Credential Engine ve Credential API’yi de kullanabilir.

GAL, yerel bir program token’ı olarak tanımlanır ve şunlar için kullanılır: yönetim, uygulama modülü ücreti ödemesi, Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API faturalandırması ve dijital kimliklerin verilmesi.

Galaxy DAO Projesi’nde oylama ve yönetişim için kullanılacak olan GAL, kullanıcılara protokol tarafından toplanan platform ücretlerinin miktarını ve Galaxy Projesi Topluluk Hazinesi tarafından tutulan miktarı kontrol etme olanağı da sağlayacak. Bununla projenin geliştiricileri, uygulama modülleri aracılığıyla Galaxy kimlik bilgilerini kullanmayı hedefliyor. Ek olarak geliştiriciler, bir platform ücreti olarak Galaxy Protokolü ile herhangi bir etkileşimin GAL’de bir ücrete tabi olacağını belirtmişlerdir.

Galaxy Oracle Engine ve Galaxy Credential API üzerinden kimlik bilgilerimizi sorgulamak için GAL ile ödeme yapmanın mümkün olduğunu iddia eden geliştiriciler, mevcut beta test süreci nedeniyle tüm sorgulama ücretlerinden feragat ettiklerini söylüyorlar. Aynı zamanda, emanetçiler, kimlik bilgisi veri kümesinin değerini bildirmek için GAL token’larını kullanabilir ve her bir kimlik bilgisi veri kümesinin, kimlik bilgileri veri kümeleri arasında eşit olarak dağıtılacak bir gelir akışı vardır.

Project Galaxy (GAL) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Harry Zhang
  • Yayınlanma Yılı: 05.05.2022
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 200,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 35,161,333
  • Piyasa Değeri: ₺ 7.956.404.822,38
  • En Düşük Fiyat: ₺ 206,78
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 272,03
  • Proje Amacı: İşbirliğine dayalı, açık ve izinsiz bir bilgi ağı oluşturma hedefiyle Project Galaxy, bir GAL yönetişim token’ı olarak hareket edecek, kullanıcı katılımını teşvik edecek ve ortaya çıktığı gibi Project Galaxy ekosisteminde bir ödeme token’ı olarak görünecek.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Komodo (KMD) Nedir? Komodo (KMD) Geleceği ve Yorum 2022

Project Galaxy (GAL) Yorum

Günlük kullanımda giriş bilgilerimiz aynı veri tabanından izin alınarak çeşitli devlet kurumları, finans ve bankacılık sistemleri ve kamu uygulamaları tarafından kullanılmaktadır. Gerçekten de, gizli ve özel tutulması gereken bilgiler, açık kaynak kodlu kuruluşlar arasında sızacaktır. GAL coin’in oluşturduğu sistem tarafından kimlerin, hangi izinle, hangi bilgilere erişebileceği.

Kişisel bilgiler, kişinin istek ve gereksinimlerine göre bu bilgilerin kullanılacağı bir sisteme bağlanarak korunur. Ayrıca kişinin izin vermesi durumunda bu bilgiler web 3.0 topluluğu ile paylaşılacaktır. Web3.0’da, başarılarınız ve geçmiş etkileşimleriniz, kimlik bilgileriniz eşleştirilerek görüntülenir. GAL token, kimliklerin tamamen dijitalleştirildiği ve aynı sistem üzerinde NFT’lerin üretildiği bir yapı üzerine inşa edilmiştir.

Yapıya gelince, tanımlayıcı bilgilerin paylaşılmasına ve belirlenmiş kuruluşlar tarafından yapılacak reklam araştırmalarına izin verir. Henüz borsalarda listelenmeyen GAL coin’in yakın zamanda Binance borsası tarafından listeleneceği bildiriliyor. Fiyatı hakkında net bir bilgi yok. Sistem, kimlik ağları üzerindeki reklam tekelini önlemeyi planlasa da, piyasada tanınırlığı etkili değildir. GAL yapboz parçasının kendini kanıtlaması için zamana ihtiyacı var. Binance borsasında listelenmeye başlayacak olması, vadesinin geldiği anlamına gelmez. Ekosisteminde sadece sınırlı sayıda takipçi tarafından bilinen GAL coin, yatırımcılar arasında pek iştah açmıyor.

Project Galaxy (GAL) Geleceği

Binance’de listelendikten sonra kripto yatırımcıları için en ilgi çekici konulardan biri bu. Bu, Project Galaxy’nin projelerinin ana web3 Kimlik Bilgisi çözümlerinde kullanımını ele alan ana çözümüdür. Diğer avantajların yanı sıra Galaxy OAT’ler (Zincir Üzerindeki Başarı Token’ları), NFT sadakat programı, büyüme korsanlığı kampanyası, koruyucu topluluk ve özel yönetim dahil uygulama oluşturma modüllerini kullanma.

Aynı zamanda, güvenlik sektöründe sunduğu fırsatlar nedeniyle analistler, bu projenin yatırımcılar ve kullanıcılar tarafından güçlü bir şekilde kabul edileceğine inanıyor. Temeli, NFT’ler oluşturup bu NFT’leri istediğiniz yere göndermenize olanak tanıyan bir dijital kimlik veri tabanı oluşturmak olan ve NFT iletim ücretinin o sırada ağda daha düşük bir paylaşım oranı ile ücretlendirildiği Project Galaxy, kullanıcıların düşük işlem ücretlerinden yararlanmasını sağlar.

Project Galaxy (GAL) Nereden ve Nasıl Alınır?

Project Galaxy (GAL)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu