Ripple Balinaları 200 Milyon XRP Satın Aldı

Ripple’ın tokeni XRP, çöken dijital varlık piyasasının ortasında son 90 gün içinde yükselmeyi başaran en iyi kriptolardan biri oldu. Ripple ve SEC arasındaki uzun süredir devam eden önemli davanın olumlu sonuçları, son zamanlarda balinaların XRP’ye olan ilgisini artırdı.

Whale Alert, büyük kripto cüzdanlarının son 24 saatte 105 milyondan fazla XRP eklediğini bildirdi. Balinaların biriktirdiği XRP’nin toplam değerinin yaklaşık 48,3 milyon dolar olduğu hesaplanıyor.

İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, Bitstamp kripto borsasından 25.8 milyon dolar değerinde XRP eklemek oldu.

Ancak balina izleyici, 100 milyon XRP’nin ‘Ripple’ adlı bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana taşındığını da bildirdi. Bu işlem yaklaşık 45,4 milyon dolar değerinde.

Son fiyat düşüşünün ortasında 205 milyondan fazla XRP‘nin birden fazla bilinmeyen cüzdana taşındığını belirtmek gerekir. Balinalar fiyat düşüşünü satın almayı başardı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   XRP %16 Yükselirken Ripple 104,7 Milyon XRP Taşıdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu