Ripple CEO’su Bir Sonraki Kripto Dostu Ülke Seçimini Açıkladı

Amerika Birleşik Devletleri’nde kripto işletmeleri giderek umudunu kaybederken, yükselen varlık sınıfı ve blok zinciri teknolojisi ekosistemi için uygun olan yeni büyük pazarların bulunması gerekiyor.

Yakın zamanda bildirdiğimiz üzere, önde gelen ABD merkezli kripto borsası Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’nin ötesine genişlemek için uluslararası bir kripto türevleri borsası başlattığını bildirdi.

En son Coinbase CEO’su Brian Armstrong, BAE’nin Coinbase için stratejik bir merkez olma potansiyelini kabul ettiği bildirildi. Armstrong, BAE’nin kripto pazarında ileri görüşlü olduğu için övgüyü hak ettiğini söyledi.

Bu arada, XRP ve SEC davasının arkasındaki şirket Ripple, bir sonraki büyük kripto merkezini bulma konusunda önemli bir yorumda bulundu.

Ripple CEO’su Dubai’yi Seçti

Pazartesi günü, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bir sonraki büyük küresel kripto merkezini bulma konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Dubai Fintech Zirvesi’ndeki yorumlarından bir alıntı paylaştı:

“Az önce DubaiFintechSummit’te sahnede paylaştığım gibi, Ripple Dubai’de genişliyor. Müşterilerimizin %20’sinin MENA’da yerleşik olması ve net düzenleyici rejimlerin geliştirilmesiyle, Dubai’nin kripto yeniliğinin gelişmesi için önemli bir küresel finans merkezi olarak ortaya çıkması şaşırtıcı değil.”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse

Bu arada, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı XRP davasına nezaret eden Yargıç Analisa Torres, henüz Özet Kararı açıklamadı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Huobi Yarım Milyar XRP Taşıdı, Ripple Transferlere Devam Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu