Ripple Çalışmak İçin Harika Bir Yer

Ripple (XRP), araştırma şirketi Good Place to Work (GPTW) tarafından yapılan son ankete göre, San Francisco Körfez Bölgesi’ndeki teknoloji endüstrisinin en iyi işverenlerinden biri olarak seçildi.

GPTW’nin hazırladığı Bay Area’da çalışacak en iyi küçük ve orta ölçekli şirketler listesinde Ripple, 17. sırada yer aldı. Çalışanların yüzde 91’i Ripple’in çalışmak için harika bir yer olduğunu söyledi.

Ripple Çalışmak İçin Harika Bir Yer 2
GPTW Anket Sonucu

GPTW’nin listesindeki 35 şirketten biri olan Ripple, blok zincir ve dijital para birimiyle ilgili ankete katılan tek firmaydı. Teknik haber yayını TechCrunch, şirketlerin sertifikasyon ve sıralama gibi GPTW servisleri için ödeme yapmaları gerektiğini belirtti. Listeye hak kazanabilmek için şirketlerin GPTW araştırmacılarının işyerlerini gözlemlemesine izin vermeleri gerektiği bildiriliyor.

Ayrıca, bir şirket belirli ön koşulları yerine getiremezse, onaylandığı şekilde sertifikalandırılamaz ve herhangi bir listede yayınlanmaz.

GPTW büyük şirketler listesinde en iyi işveren olarak, 11. sırada teknoloji şirketi Cisco, 12. sırada yazılım şirketi Adobe ve 17. olarak da NVIDIA olarak seçti.

Körfez Bölgesi’ndeki 2019 En İyi İşyeri listesi için GPTW’nin, 60’dan fazla soruya yanıt veren 30.000’den fazla Körfez Bölgesi çalışanına isimsiz bir anket düzenlediği bildirildi. Anket, çalışanların güvenini, şirketlerinin bir parçası olarak tam potansiyellerine ulaşmalarını, günlük deneyimlerini, şirket değerlerini ve liderlerin etkinliğini belirledi.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Yeni Bir Ortaklığa İmza Attı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu