Ripple ve Anonim Cüzdanlar Tarafından 512 Milyon XRP Taşındı

Whale Alert kripto izleme botu, toplam 512,1 milyon XRP taşıyan üç XRP işlemi tespit etti. İşlem, Ripple fintech devi ve cüzdanlar tarafından gerçekleştirildi.

Yukarıda bahsedilen kripto takipçisi tarafından gönderilen tweetlere göre, üç transfer gerçekleşti.

Ripple devi, bu transferlerin en küçüğü olan 50 milyon XRP’yi, genellikle kripto para birimini şirket dışına, hayır kurumlarına, borsalara ve finans kurumlarına aktarmak için kullanılan yedek cüzdanı RL18-VN’ye taşıdı.

Ripple bağlantılı tokenlerin diğer iki parçası, 163.244.540 dolar ve 170.121.600 dolar değerinde 226.439.980 ve 235.725.280 XRP içeriyordu. Kaydırılan XRP miktarının toplam eşdeğeri kabaca 370 milyon dolar.

Whale Alert, bu iki XRP miktarının göndericilerini ve alıcılarını “bilinmeyen” adresler olarak etiketledi, ancak XRP odaklı veri platformu Bithomp, her iki durumda da göndericinin ve alıcının fonları dahili olarak hareket ettiren Uphold kripto borsası olduğunu gösteriyor.

Ripple ve Anonim Cüzdanlar Tarafından 512 Milyon XRP Taşındı 2

Ripple CEO’su kripto kutuplaşmasını eleştirdi

Yakın zamanda CNBC’ye verdiği bir röportajda, Ripple Labs başkanı Brad Garlinghouse kripto endüstrisindeki kutuplaşmayı eleştirdi ve bunun alanın gelişimini büyük ölçüde yavaşlatan önemli bir sorun olduğunu belirtti.

Garlinghouse, XRP’den ayrı olarak Bitcoin ve Ethereum’u elinde tutuyor ve Yahoo’da eski bir yönetici olarak, 1990’lardaki dot-com patlaması sırasında yeterince iyi bir şekilde bir arada var olmayı başaran birçok şirket gördü.

Şimdi, Garlinghouse, röportajda kabul ettiği gibi, kripto şirketlerinin ve topluluklarının liderleri arasındaki koordinasyon eksikliği ve ABD makamlarından yeterli düzenlemenin olmaması karşısında şok oldu.

Aralık 2020’den bu yana, Ripple Labs, davada SEC’e karşı galibiyet kazanmak için mücadele ediyor ve Garlinghouse, SEC’in amacının tüm kripto alanı üzerinde sıkı bir kontrol uygulamak olduğunu birçok kez belirtti. Ripple CEO’suna göre SEC günah keçisi olarak Ripple’ı seçti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Davası Sonucunda XRP Fiyatı Yükseliyor, Coinbase ve Kraken XRP'yi Yeniden Listeliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu