Ripple’dan Büyük XRP Transferi: Bitstamp’a 29.6 Milyon XRP Gönderildi

Kripto para hareketlerini yakından takip eden Whale Alert, Bitstamp kripto borsasına büyük bir XRP transferinin yapıldığını duyurdu.

Bu transferin arkasındaki cüzdanın Ripple adlı, San Francisco kökenli blockchain şirketi olduğunu Bithomp analiz servisi ortaya çıkardı. Ripple, bu hareketle piyasada 14.525.944 dolar değerinde, tam olarak 29.600.000 XRP’yi satışa sunmuş oldu.

Son iki ayda, bu dijital varlık devi, Bitstamp’a iki benzer XRP transferi gerçekleştirdi. İlginç bir şekilde, Ripple, Cumartesi günü bir cüzdandan 100.000.000 XRP aldı, bu cüzdan Whale Alert tarafından ilk başta “anonim” olarak etiketlendi. Fakat Bithomp’un analizine göre bu cüzdanın sahibinin, Kanada merkezli kripto borsası SideShift olduğu anlaşıldı. Yıllar önce, Binance’ten Ripple’a yapılan benzer transferler gözlemlenmişti. Borsaların, Ripple’dan aldığı fazla XRP miktarını geri iade etmesi ya da Ripple’ın XRP’yi piyasadan geri alması bu hareketlerin olası sebepleri arasında. Ripple’dan bu transferlerle ilgili resmi bir bilgilendirme henüz gelmedi.

Ripple, X platformunda yer alan ve çok sayıda takipçisi olan İsteğe Bağlı Likidite (ODL) servisini yeniden markalaştırdı. Ripple’dan bir yetkili, ODL isminin genel kullanıcılar için karmaşık olduğunu belirtti. Bu değişiklik sonucunda, şirketin web sitesinde artık bu hizmet için “Ripple ödeme çözümü” ifadesi kullanılıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple vs SEC Davasında Karar Anı: 2 Milyar Dolarlık Mücadelede Son Durum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu