Kripto Piyasasının Aksine Ripple (XRP) Yükseliyor!

Bugün dijital para birimi ekosistemindeki karışık görünüm ile XRP, kısa vadede Bitcoin’in (BTC) hakim fiyat etkisinden ayrılan altcoinler listesine katıldı. Ripple’ın kripto para birimi, bu yazı yazılırken %4 artışla 0,3952 dolardan el değiştiriyor. Etkili bir şekilde, XRP şimdi geçen haftaki açığı kademeli olarak kapatıyor.

Bir menkul kıymet olup olmadığına dair statüsünü çevreleyen mevcut belirsizlik nedeniyle XRP’yi istikrarlı bir yükseliş trendinde yakalamak oldukça zor. İlgili ödeme firması Ripple Labs Inc ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nu (SEC) birbirine düşüren davanın planlanan sona yaklaşmasıyla birlikte, kripto paranın en güçlü destekçileri bugün bir satın alma çılgınlığı yaşıyor gibi görünüyor. XRP’ye yönelik satın alma ilgisini artıran temel unsurların tamamı, farklı yetki alanlarında bir ödeme token’ı olarak artan faydasına bağlıdır. Ripple, uzun vadede XRP için olumlu bir tona sahip olan, dünyanın dört bir yanındaki diğer ödeme girişimleriyle farklı ortaklıklar kuruyor.

XRP’yi çevreleyen iyimserlik, devam eden davanın Ripple’a karşı çıkması durumunda, token’ın operasyonlarının engellenmeden ilerleyebileceği ülkelerde gerekli dayanağı elde edeceği gerçeğine de bağlı.

XRP’nin itibarı, günümüzde ortaya çıkan birçok dijital para biriminden daha sağlam. 20 milyar dolarlık piyasa değeriyle altıncı en büyük kripto para birimi olmasının yanı sıra geniş bir sahiplik tabanına da sahip.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, Mısır Ulusal Bankası ile Ortaklığını Duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu