Ripple’ın Ortağı InstaReM SBM Bank India ile Güçlerini Bir Araya Getirdi - BTC MAGAZİN

Ripple’ın Ortağı InstaReM SBM Bank India ile Güçlerini Bir Araya Getirdi

  • Ripple’ın ortağı InstaReM artık havale oranlarını artırmak için SBM Bank India ile işbirliği yaparken, üçüncü en büyük coin olan XRP neredeyse 0,30 dolara ulaştı.

Paypers, fintech şirketi Nium altında çalışan bir marka olan InstaReM’nin SMB Bank India ile yerel havale pazarını desteklemek ve genişletmek için bir ortaklık imzaladığını bildirdi.

InstaReM, 2018 başından beri RippleNet’te çalışıyor.

InstaReM Aracılığıyla SBM İçin Yeni Havale Koridorları

Paypers’in raporuna göre, küresel fintech platformu Nium’un bir parçası olan ve her ikisi de Ripple üzerinde çalışan Asya merkezli InstaReM, büyük Hint finans kuruluşu SBM Bank India ile ortaklık başlattı. Ortaklık, Hindistan ile dünyanın geri kalanı arasındaki – bankanın ortaklarının bulunduğu havale-leri destekleyecek.

Yeni işbirliği hem SBM Bank hem de InstaReM müşterileri için faydalı olacaktır. Bu yeni havale koridorlarının oluşturulmasını içerecektir. Ayrıca, gerçekleştirilen işlem miktarının hız, fiyat ve teslimat zamanlaması ile birlikte iyileşmesi beklenmektedir.

SBM Bank, InstaReM’in havale piyasaları listesini genişletmek için lisanslı bir bankacılık ortağı olarak işbirliği yapmasına izin verdi – özellikle de Malezya ve Hong Kong’u sınır ötesi ödemeler için yeni varış yerleri listesine ekledi.

Bankanın zaten çalıştığı koridorları arasında Kanada, Singapur, Avustralya, ABD ve Avrupa bulunmaktadır. Toplamda yüz havale koridoru vardır. Altmış beşi gerçek zamanlı modda para gönderiyor.

Makale, SBM’nin InstaReM’in Hindistan’daki müşterileri için ödeme raylarını kullanacağını belirtiyor.

Nium Visa ile Ortak Oldu

Geçen yılın Kasım ayında, Ripple ortağı Nium, Visa vesilesiyle ödeme yapmaya başladı. O zamandan beri, şirket Visa Direct aracılığıyla Endonezya’ya nakit gönderiyor.

Daha önce Visa ile benzer bir ortaklık, büyük Ripple ortağı MoneyGram tarafından imzalanmıştı.

XRP 0.32$’ı Yeniden Yakalamaya Çalışıyor

2 Ağustos Pazar günü Ripple’ın XRP değeri 0.3214$’a yükseldi. Şubat ayından bu yana ilk kez 2020’de XRP 0.30 doların üzerine çıktı. Şubat ayında 0.33 dolar seviyesindeydi.

Basın zamanında, XRP 0.2979$ seviyesinden işlem görmektedir.

Kısa bir süre önce XRP, CoinMarketCap’teki ilk üçteki noktasını (3.sırasını) kurtarmayı başardı ve Tether’ın USDT’sini 4. sıraya itti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu