SafePal (SFP) Nedir? SafePal (SFP) Geleceği ve Yorum 2022

SafePal (SFP) Nedir?

SafePal, SFP token’ı, SafePal ekosistemine güç veren yerel kripto para birimidir. SFP token’ı, Binance Launchpad aracılığıyla başlatılan 18. projedir ve bu sefer yeni bir gösterge panosu biçimini takip ediyor. Binance, BNB sahiplerinin BNB’lerini SFP token başlatma etkinliğine bağlayabilecekleri yeni bir Launchpad abonelik modeli kullanmaya karar verdi. Binance daha sonra altı günlük lansman dönemi boyunca katılımcıların ortalama varlıklarının anlık görüntüsünü aldı. Tahsis edilecek SFP token’larının miktarı, “tüm katılımcı kullanıcılar tarafından taahhüt edilen toplam BNB miktarına taahhüt edilen BNB oranı” ile belirlenir.

2018 senesinde oluşturulan SFP, yatırımcıların merkezi olmayan fonlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olan güvenli ve güçlü bir kripto para cüzdanıdır. Bu aynı zamanda Binance tarafından yatırım yapılan ve desteklenen ilk donanım cüzdanıdır. SFP, tümü SFP uygulaması aracılığıyla eşlenen ve yönetilen, kullanıcıların varlık güvenliğinden ödün vermeden kripto varlıklarını kolayca depolayabilecekleri, yönetebilecekleri, takas edebilecekleri, takas edebilecekleri ve büyütebilecekleri bir donanım cüzdanları ve yazılım cüzdanları paketi sunar. SFP şu ​​anda dünya çapında 87 ülkede 55.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermektedir.

SFP token lansmanı sırasında yaklaşık 50.000 katılımcı 11 milyondan fazla BNB taahhüt etti. Toplamda bu, lansman etkinliğinin 164 kat daha fazla istendiği anlamına gelir. Ayrıca 26 katılımcı 200.000 SFP token sınırına ulaştı.

SafePal S1 Donanım Cüzdanı: SFP S1 Donanım Cüzdanı, 20 blok zinciri ve 10.000’den fazla kripto para birimini destekleyen çevrimdışı, merkezi olmayan bir donanım cüzdanıdır. SafePal S1, EAL5 güvenlik öğesi, kendi kendini yok etme mekanizması, cihaz kimlik doğrulama mekanizması vb. SafePal Cypher dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik teknolojisi ile inşa edilmiştir: SFP Cypher, akılda kalıcı ifadenizi suya, ateşe, tuza ve korozyona karşı koruyan metal bir tohum cümle tahtasıdır.

SafePal Deri Kılıf: SFP Deri Kılıf, SafePal S1 donanım cüzdanını çizilmelere ve darbelere karşı koruyan ve kartları yerinde tutmak için çok işlevli bir kart tutucu görevi gören bir SafePal cüzdan aksesuarıdır.

SafePal Softwallet: SFP Softwallet, kullanıcıların kripto cüzdanlarını ve varlıklarını mobil cihazlarda kolayca içe aktarmasına, almasına ve yönetmesine olanak tanıyan güvenli, merkezi olmayan bir cüzdandır.

SFP Uygulaması: SFP Uygulaması, kullanıcıların SFP donanım cüzdanlarını ve SFP yazılım cüzdanlarını parmaklarının ucunda yönetmesini sağlayan kullanıcı dostu bir uygulamadır. SFP uygulaması Satın Alma, Ticaret, Anlaşma ve Dapps gibi güçlü özelliklerle tasarlanmıştır. SFP web sitesinde, App Store’da ve Google Play’de mevcuttur.

Asya’da bulunan ve Shenzhen (Çin’in kripto merkezi) ile yakın bağları olan ekip, Tencent, Huawei ve Huawei Samsung gibi önde gelen teknoloji devleriyle kaynak açısından zengin bir ortak girişimdir. Shenzhen, donanımda Silikon Vadisi ve elektronik üretiminde dünya lideri olduğundan, SFP yüksek kaliteli bileşenler tedarik etmek için iyi bir fırsata sahiptir. Sektördeki güçlü rekabet üstünlüğü, ölçek ekonomileri ve konseptten başlangıca ışık hızıyla SFP, en kaliteli ürünleri rakiplerinden daha düşük maliyetle üretebilmektedir. Ortaklarının desteğiyle bu değer doğrudan müşteriye iade edilir, bu nedenle sektördeki en değerli fiyatlarla kripto donanım cüzdanları sunmayı planlıyorlar.

Bir kripto para cüzdanı, kripto paranızı depolamak için fiziksel veya sanal bir alan sağlar. Ancak, bu aktivitenin pratikliği bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak değişir. Kripto para cüzdanları “sıcak” veya “soğuk” cüzdanlar veya “çevrimiçi cüzdanlar” ve “çevrimdışı cüzdanlar” olarak adlandırılabilir.

Bazı dinamik cüzdanlar, merkezi olmayan bir uygulamaya (dApp), web tarayıcısına entegre edilebilir veya bir masaüstü cüzdanı olarak indirilebilir. Fonlar bilgisayarlarda depolandığından, bu cüzdanlar biraz daha savunmasızdır, bu nedenle “sıcak cüzdanlara” atıfta bulunulur. Ek olarak, token’ı çevrimdışı olarak, bir bilgisayarın dışında ve ayrı bir “soğuk” donanım cüzdanında depolamak, kripto para birimlerini depolamak için mevcut en güvenli seçeneği sağlar. Başka bir deyişle, bir kullanıcı cüzdanının özel anahtarını güvenli bir yerde tutarsa ​​herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Gerektiğinde tohum kelimeleri de bulabilirler.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   X World Games (XWG) Nedir? X World Games (XWG) Geleceği ve Yorum 2022

Her cüzdan adresi, bir genel ve özel anahtar (uzun bir benzersiz karakter dizisi) oluşturur. Açık anahtar, para transferi yapmak isteyen bir kullanıcıya bir “gönderen” adresi sağlamak için kullanılır. Özel anahtar, kullanıcı tarafından güvende tutulur ve cüzdanındaki fonlara talep üzerine erişilebilir. Tohum cümlesi, belirli bir sırayla bir kripto cüzdanına girildiğinde, dünyadaki herhangi bir bilgisayardan fonlara erişimin kilidini açan, rastgele oluşturulmuş 12 veya 24 kelimedir.

Kullanıcıların ayrılış beyanlarını gizli ve güvenli tutmaları çok önemlidir. SafePal, yukarıda bahsettiğimize benzer bir soğuk cüzdan hizmeti de sunuyor. Bu cüzdanların amacı güvenliği artırmaktır.

SafePal (SFP) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Veronica Wong
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 500,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 108,166,667
  • Piyasa Değeri: ₺ 752,166,735
  • En Düşük Fiyat: ₺ 4.86
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 57.00
  • Proje Amacı: SFP, 2018’de piyasaya sürülen ve yatırımcıların dijital fonlarını korumalarına ve gelişmelerine yardımcı olan bir kripto para cüzdanıdır.

SafePal (SFP) Geleceği

Popüler kripto para birimlerinden biri olan SFP coinlerin incelemeleri sosyal medya ve kripto haber sitelerinde yer alıyor. SFP coin incelemelerinin öne çıkan yorumlarında, olumlu beklentileri olanların SafePal cüzdan kullanımlarını artırmayı planladıkları görülüyor. Bununla birlikte, kripto pazarındaki bir yükseliş trendinin SFP’lerin fiyatını artırabileceği de ileri sürülmektedir.

SFP token’ları hakkında olumsuz yorumlar, genellikle cüzdan uygulamasının popülerliğini kaybettiği ve ayı piyasasının yaklaştığı endişelerini artırıyor. Her yatırımcı, fiyat değerlendirmeleri ve tahminlerinden bağımsız olarak SPF ve diğer token’lara kendi yatırım kararını vermeli ve teknik ve temel analizle başlamalıdır.

SafePal (SFP) Yorum

SafePal, kendi şifresi olan token ile son derece güvenli şirketler arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. 2018 yılında hızla piyasaya giren SFP, işlem hacmi açısından en karlı kripto para birimlerinden biridir. Dünya çapında kabul görmüş coin alım satım şirketleri arasında öncelikle platforma üye olarak fiziki para yatırarak hesap açmak gerekiyor. SFP coin ayrıca yüksek güvenlik gereksinimi altyapısına sahiptir.

Piyasa değeri yüksek olan SFP token, bağlı olduğu kurum içindeki temel borsa bilgileri gibi düşük maliyetle alım satım yaparken yüksek tutarları hedeflerken ciddi kar marjlarına sahiptir. Dakikalar içerisinde değerlerde değişimler olduğu unutulmamalıdır.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

SafePal (SFP) Nereden ve Nasıl Alınır?

SafePal (SFP)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu