Shiba Inu Artık 5 Yıldızlı Lüks Dubai Otelinde Kabul Ediliyor

Shiba Inu sahipleri artık kripto varlıklarıyla beş yıldızlı lüks otel “W Dubai”de rezervasyon yapabilir ve şehir silüeti ve Basra Körfezi manzaralı özel bir plajın keyfini çıkarabilir.

W Dubai, Marriott International’ın sahip olduğu lüks bir Amerikan yaşam tarzı otel zinciri olan ünlü W Hotels markasının bir otel destinasyonudur.

Kripto dostu seyahat web sitesi Travala, ilk olarak Aralık 2021’de Shiba Inu kripto para birimi için destek ekleyerek SHIB’nin web sitesinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılmasına izin verdi. Bunun yanı sıra SHIB, uçuşlar, oteller ve seyahat paketleri dahil olmak üzere dünya çapında üç milyondan fazla seyahat ürünü rezervasyonu yapmak için de kullanılabilir.

Daha önce Travala, Shiba Inu’nun Ferrari, Lamborghini, Rolls-Royce, McLaren, Aston Martin ve Bugatti gibi süper arabaları kiralamak için kullanılabileceğini ve kullanıcıların en sevdikleri süper arabaları deneyimlemelerini sağladığını duyurmuştu.

Büyük işlemler %126 arttı

IntoTheBlock’a göre, büyük işlem dalgalanmaları tipik olarak alım veya satım yapan balinaların artan etkinliğiyle bağlantılıdır ve bir işlem genellikle 100.000 dolardan fazladır. Son 24 saat içinde, büyük işlemler %126 arttı ve bu zaman çerçevesinde önemli miktarda SHIB taşındığını gösteriyor.

Kripto para piyasası, kripto para birimlerinin çoğunluğu önemli ölçüde daha düşük işlem gördüğü için başka bir satış dönemine tanık oluyor. SHIB, %8.22 düşüşle 0,00001099 dolardan işlem gördüğü için düşüş hareketinden muaf değildi. Shibburn’e göre, son 24 saat içinde 40.128.196’dan fazla SHIB yakıldı ve üç işlem yapıldı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tron-USDT Yeni Dönüm Noktasına Ulaşıyor

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu