Step App (FITFI) Nedir? Step App (FITFI) Geleceği ve Yorum 2022

Step App (FITFI) Nedir?

Step App, Metaverse ile ilgili fiziksel deneyimleri içeren bir Kazanmak için Taşı projesidir. Kullanıcılar, Step Uygulamasında avatarlarıyla fitness görevleri yaparak token kazanabilirler. Böylece kullanıcılar hem spor yapabilir hem de para kazanabilir.

Step Uygulaması, yürüyüş ve egzersiz etrafında dönen fitness iş ortamı için entegre bir yenilik misyonudur. Misyon, tüketicilerin kazanmasına izin veren token’lar kazanabilmenizdir. spor aktiviteleri yoluyla oyunda. Uygulamaya katılmak için tüketicilerin SNEAK NFT’ye sahip olması gerekir.

Step App, Fitness Finance (FitFi) protokolüne dayanan ve FitFi’deki çekirdek ekip tarafından oluşturulan ilk uygulamadır. FitFi’nin temel amacı, NFT ve konum belirleme teknolojisini kullanarak meta verilerde fiziksel (fitness) bir deneyim yaratmaktır. . Step’in FitFi metasının ek bir özelliği olan daha iyi daldırma için artırılmış gerçeklik kullanır. Fitness finansı, katılımcıların fitness endüstrisi tarafından üretilen 100 milyar dolarlık değerlemeden kâr ettiği bir piyasa ekonomisidir. Bu, dijital fitness uygulamalarının ve deneyimlerinin Web3 sürümüdür.

Step App, endüstrinin en büyük kripto para birimi alıcısı olan FitFi için bir protokoldür. Bu protokolün ilk taslağı oyunlaştırılmış adım adım bir uygulamaydı. Siz ve metaverse avatarınız, günlük fitness görevlerini ve PvP zorluklarını tamamlayarak birlikte ilerlersiniz. SDK protokolü, başkalarının bu meta veri deposunu geliştirmesine izin vererek, küresel sağlık beklentileri için çok ürünlü bir ekonomi yaratır. Step App’in ünlüler tarafından onaylanmış artırılmış gerçeklik teknolojisi, süper evreni fiziksel dünyayla birleştirir. İlginç mekaniği herkesin kazanmasına ve rekabet etmesine izin verir. Meta veri deposuyla entegrasyon, daldırma ve duygu yaratır.

NFT ekonomisi, altcoin endüstrisinde çeşitli boğa koşularını başlattı. Bunların en dikkat çekeni, 2021’in çoğu için GameFi ve Metaverse ürünlerinin hakimiyetidir. Geçen yılın en iyi performans gösteren varlıkları bu sektörlere karşılık gelmektedir. FitFi, fiziksel ve dijitalin kesiştiği noktada yer alır; Bu, NFT ve konum belirleme teknolojisinin kullanımı yoluyla meta verilerde çok fiziksel (fiziksel) bir deneyimin doruk noktasıdır. Daha iyi daldırma için artırılmış gerçeklik, Step’in FitFi meta verilerinin ek bir özelliğidir.

Fitness finansı, katılımcıların 100 milyar dolarlık fitness endüstrisinin ürettiği değerden kazandığı bir piyasa ekonomisidir. Bu, dijital fitness uygulamalarının ve deneyimlerinin Web3 sürümüdür. Web2, kullanıcıların fitness içeriğini kullanmasına olanak tanır; fitness içeriği oluşturmak için. Fitness içeriklerinden yarattığı değeri bu platformların sahiplerine itti.

VC’lerin web3’teki rolü hakkında hararetli bir tartışma var. Sahiplik merkezi değilse, büyük kuruluşlar muhtemelen büyük bir protokole sahip olmamalıdır. Cemaat bundan bahsetti. Web3’ün geleceğine uygun olarak, mümkün olan en adil modellerden birinde ilk token dağıtımını uyguluyoruz.

Bu, FitFi deneyimlerinin akışını engeller, geliştirme maliyetlerini artırır ve fitness pazarını birden fazla FitFi projesine böler. Step Uygulaması, FitFi pazarındaki en büyük tıkanıklık ve maliyetlerin nedenini baştan çözer. Step Protocol SDK, Step Metaverse oluşturmak için üçüncü taraflarca kullanılabilir. Dağıtıma hazır konum teknolojisi, NFT para birimi ve işlem işlevselliği, kullanıcı rampası, token mekanizması ve daha fazlası, dünyadaki herhangi bir geliştirici, ekip ve hatta marka tarafından uygulamalar oluşturmak için anında uygulanabilen temel özelliklerdir.

Web3 FitFi. Step App, FitFi Market’in temelidir. Erken geçiş avantajı, protokolün ve ilgili SDK’ların endüstri standartları haline gelmesini sağlar: FitFi ekonomisini yönlendiren güçlü bir meta veri deposu ve teknoloji yığını. Uygulamayı olağanüstü fikri mülkiyetin küresel hayranlarına çekici hale getirmek için uluslararası markaların fikri mülkiyetini ve ticari markalarını almak için ağımızı kullanıyoruz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Compound (COMP) Nedir? Compound (COMP) Geleceği ve Yorum 2022

Artırılmış Gerçeklik: Metaverse’deki karakterler, kullanıcı zanaatkarlık görevlerinden geçerken büyür ve gelişir.

Kumar: Oyuncudan oyuncuya eşleştirme, insanların becerilerini yerel, bölgesel veya küresel düzeyde sosyal deneyimlerle eşleştirmelerine olanak tanır.

Para Kazanma: Kullanıcılar görevleri tamamlayarak, fiziksel hedefleri yeni finansal teşviklerle birleştirerek para kazanırlar. Sosyal ve gelir mekanizmaları, dengeli bir ekonomi oluşturmak için güçlü token havuzlarıyla iç içe geçmiştir, aşağıda daha ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Uygulama, token ihracının eğlence harcamalarıyla dengelenmesini sağlamak için deneyimsel tüketime odaklanır.

Step App (FITFI) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Tim Innvutt
  • Yayınlanma Yılı: 26.04.2022
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 5,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 410,000,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 926,998,560
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.8883
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 13.03
  • Proje Amacı: Step App, Metaverse ile ilgili fiziksel deneyimleri içeren bir Kazanmak için Taşı projesidir. Kullanıcılar, Step Uygulamasında avatarlarıyla fitness görevleri yaparak token kazanabilirler. Böylece kullanıcılar hem spor yapabilir hem de para kazanabilir.

Step App (FITFI) Geleceği

Step App projesi nispeten yeni bir proje olduğu için Fitfi Coin’in uzun bir geçmişi yok. Bilindiği gibi fiyat tahmin siteleri geçmiş fiyat hareketlerine dayanarak belirli tahminler yapmaktadır. Bu nedenle uzmanlar, Fitfi Coin’in yeni bir proje olması nedeniyle uzun vadede fiyatı tahmin etmenin zor olduğuna dikkat çekiyor.

Kripto ekosisteminde STEPN projesinin ardından Para Kazanmaya Geçiş sistemine benzer ve uygun projeler kripto dünyasının en popüler projelerinden biri olmaya başladı. STEPN projesi ve yerel tokeni FITFI Coin’den sonra alanında en çok öne çıkan proje haline gelen Step Uygulaması, özellikle STEPN’den sonra bu ekosistemde geç kaldığını düşünen kullanıcılar için bir başlangıç ​​fırsatı sunmaya başladı.

Sektör uzmanları ve temsilcileri, gelişmesi beklenen Move to Earn ekosisteminde bir startup olarak Step App (FITFI) Coin’in gelecekte daha geniş bir kitleye ulaşacağını tahmin ediyor. Bu, FITFI Coin için beklentilerin hem kısa hem de uzun vadede olumlu yönde büyümesini sağlar.

Step App (FITFI) Yorum

Kripto pazarındaki en yeni projelerden biri olan Step App veya FITFI Coin, kullanıcılar tarafından daha sık kullanıldığı için dünyanın en yeni ve en önemli projelerinden biri haline geldi. Ekosistem “Kazanmak için Taşı”. Kullanıcılar, Step uygulamasındaki avatarları aracılığıyla fitness görevlerini tamamlayarak token kazanabilirler. Nisan ayında satışa çıkan FITFI Coin, güçlü bir açılışla borsalarda işlem görmeye başladı.

Ancak Step App projesi gelecek vaat eden projelerden biri. Piyasa analistleri, Kazanmak için Taşı projeleri ivme kazanırsa, Fitfi Coin için güçlü yukarı yönlü fırsatlar olduğuna dikkat çekiyor. Ancak yatırımcıların yatırım yapmadan önce piyasa trendlerine, haberlere, teknik ve temel analizlere dikkat etmesi gerektiği her zaman hatırlatılır. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Step App (FITFI) Nereden ve Nasıl Alınır?

Step App (FITFI)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu