Syscoin (SYS) Nedir? Syscoin (SYS) Geleceği ve Yorum 2022

Syscoin (SYS) Nedir?

SYSCoin, 2014 yılında Sebastian Schepis tarafından, halen Syscoin’in ana geliştiricileri olan Blockchain Foundry’nin kurucuları ile birlikte kuruldu ve proje, SYS Vakfı tarafından yönetiliyor. SYS, ölçeklenebilirlik açısından iyi gidiyor. 60.000 TPS’ye kadar işlem oranlarını göstermek için Whiteblock tarafından bağımsız olarak test edilmiştir. İşlem ücretleri açısından da oldukça cazip olan Sys platformunda işlem başına yüzde 1’den daha az işlem ücreti ödemek mümkündür ve platformun temel amaçlarından biri ücretleri düşük tutmaktır.

Sys, ürünleri satın alma sürecini daha ucuz ve daha verimli hale getirmek için blok zinciri teknolojisini kullanan bir projedir. Aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldıran ağın kendi blok zinciri vardır. Platform, Blockmarket ve bir masaüstü cüzdan dahil olmak üzere bir dizi ürün ve özellik sunar. Projenin yerel kripto para birimi SYS token’dır.

SYS paraları ile Blockmarket’ten ürün satın alabilirsiniz. Bu coin ile işlem yaparken neredeyse sıfır işlem ücreti ödenir. Kripto para biriminin maksimum arzı 888 milyon birimdir. Yazma sırasında dolaşımda 635 milyon SYS parası var. Kripto para biriminin piyasa değeri yaklaşık 296 milyon dolar. SYS ağında işlem gören Sys token sahipleri ICO’lara katılabilir. SYS token’ları, ERC-20 token’larına dönüştürülebilir.

SYS, yalnızca Bitcoin’den sonra ikinci bir hash oranına sahip bir iş kanıtı blok zinciridir. Yüzde 51’lik saldırılarına karşı daha fazla direnç için çok çekirdekli bir anahtarlık ile benzersiz güvenlik sağlamak için Bitcoin ile birleştirilmiştir. SYS Katman 1 özellikleri, tescilli Z-DAG teknolojisini, ultra düşük işlem ücretlerini, madencilik ve tokenleştirme platformlarını ve neredeyse anlık ağ işlemlerini test etmek için ortaya çıkan Katman 2 Bitcoin geliştirmeleriyle uyumluluğu içerir. SYSCoin’in tokenleştirme platformu şu anda özel bir yetkilendirme API’si, değiştirilebilir token’lar, NFT’ler ve çatallanmış NFT’ler içermektedir.

SYS platformunun üzerinde, bir ana düğüm ağı, ChainLocks aracılığıyla ek bir ölçeklenebilirlik ve güvenlik katmanı sağlar. Syscoin’in üzerine inşa etmek, Ethereum’dan yararlanan ve son derece düşük ücretlerle daha karmaşık, daha büyük şemaları kolaylaştırmak için işlem gücünü genişleten Ağa Bağlı Gelişmiş Akıllı Sözleşmelere (NEVM’ler) gelecekteki erişimin kilidini açar.

Bitcoin, yazılım dünyasında veya blok zinciri dünyasında ortak bir ikileme, Kripto Ekonomisinin mantığını ve teşviklerini kullanarak pratik bir çözüm sunmaya çalışan ilk hisse senedidir. Ethereum, Turing bütünlüğü kavramını Bitcoin tarafından kabul edilen benzer çerçeveler içinde kapsayan ilk projedir. SYSCoin’in sunduğu şey, daha verimli bir finansal bilgi işlem platformu, mantıksal kripto-ekonomik platform nasıl kullanılır ve teşvikler yoluyla fikir birliğine varmak için geliştirilmiş sinerji elde etmek için üzerine inşa edilmiş buluşsal yöntemler ile Bitcoin ve Ethereum’un bir kombinasyonudur. Temel katman (sunucu) olarak SYS kullanan ve verimli bir platform (yani işlem başına düşük gaz maliyeti) sağlayan dört katmanlı bir teknoloji sistemi öneriyoruz. Başlıca avantajlarından bazıları, Ethereum Gas ücretleri etrafında merkezi olmayan bir maliyet modeli getirerek ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalar oluşturmaktır.

SYS platform token’ları için kullanım örnekleri arasında menkul kıymetler, hizmet token’ları, sertifikalar, sadakat ödülleri, POS ve ödüller yer alır. Ek olarak, iki yönlü bir köprü kullanılarak SP token’ları, toplam maksimum arzı etkilemeden Ethereum üzerinde sorunsuz bir şekilde ERC-20 token’larına dönüştürülebilir. Bu, kullanıcı token’larının, SYS platformundaki Ethereum tabanlı akıllı sözleşmeler gibi özelliklerin işlevlerine erişmesine olanak tanır. Ayrıca, ERC-20 token sahiplerinin Z-DAG gibi SYS teknolojilerinden faydalanmalarını sağlar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   aelf (ELF) Nedir? aelf (ELF) Geleceği ve Yorum 2022

Syscoin (SYS) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Sebastian Schepis
  • Kuruluş Yılı: 2014
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 888,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 650,126,389
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,527,511,710,25
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,74
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 22,75
  • Proje Amacı: Syscoin, token’ları aracılar olmadan talep üzerine diğer blok zincirlerine taşımaya izin veren güvenilir, izinsiz bir platformdur. SYSCoin, yatırımcıların güvendiği bir proje olarak öne çıkıyor.

Syscoin (SYS) Geleceği

Syscoin, bir aracıya ihtiyaç duymadan talep üzerine diğer blok zincirlerine token geçişine izin veren izinsiz, güvenilir bir platformdur. SYSCoin, yatırımcıların güvendiği bir proje olarak öne çıkıyor. Yatırımcılar, orta ve uzun vadede değer kazanacağına inandıkları için bu kripto varlığına yatırım yapıyor ve projelendiriyor. SYSCoin’in Bitcoin ve Ethereum çözümlerini karıştırıp tek bir potada erittiği belirtilmelidir.

Öte yandan, SYS LUX’un yakında piyasaya sürülmesi, dünyanın ilk merkezi olmayan ve yerel RC (mevzuata uyumlu) token platformunu tanıtacak. Yol Haritası blog yazısında belirtildiği gibi, “Blockchain ekosisteminin mevcut ‘Vahşi Batı’ doğası göz önüne alındığında, öne çıkmak isteyen projeleri belirlemek için mevzuata uygunluk bir zorunluluk haline geldi.” Kalabalığa karşı ve ciddiye alındı. Küresel düzenleyiciler ve mahkemeler ile anlamsız projeler, zayıf pazarlama ve yaygın dolandırıcılık, Syscoin’in gerçek blok zinciri projelerine olanak tanıyan, dürüst ve dünyayı temel düzeyde değiştiren bir platform olduğu söylendi.

Syscoin (SYS) Yorum

SYS Coin incelemelerine bakıldığında, kullanıcıların genel olarak Syscoin (SYS)’i orta ve uzun vadeli yatırımlar için sıklıkla kullandıkları görülüyor. Ancak, SYScoin platformunun uzun vadede tokene de güç sağlayacağına inanılıyor.

İzinsiz işbirliğinde öncü olan Coin, dünyanın ilk merkezi olmayan pazarına sahiptir. 2016 yılında kurulan Blockchain Foundry Inc.’in amiral gemisi ve e-ticareti merkezi olmayan bir pazara dönüştürme yeteneği ile gelecekte daha popüler olma şansını artırdı. Özellikle Satoshi Nakamoto ve Z-DAG’ın misyonlarının bu olması için artan beklentileri ile yükseliş beklentilerini pekiştiriyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Syscoin (SYS) Nereden ve Nasıl Alınır?

Syscoin (SYS)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu