Dogelon Mars (ELON) Nedir? Dogelon Mars (ELON) Geleceği ve Yorum 2022

Dogelon Mars (ELON) Nedir?

Dogelon Mars Coin’in ne olduğunu sorgulamak için Tesla Inc. Dogelon Mars Coin, CEO’su Elon Musk ve kripto para birimi Dogecoin’e atıfta bulunan bir kripto para birimidir. Çeşitli borsalarda token büyüklüğünde sanal para birimi değişimi olarak görünür. Para biriminin adı, Elon Musk ve Dogecoin’e atıfta bulunan kelimelerin bir oyunudur. Ayrıca Elon sitesinde kısa hikayeler ve olayların zaman çizelgesi de var.

ELON bir Ethereum tabanlı token’dır ve Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. Aynı zamanda bir yönetim token’ı veya bir güvenlik değildir. Ancak Dogelon Mars’ın kurucusu, kripto para biriminin Dogecoin’in bir çatalı olduğunu ve istikrarlı ve ölçeklenebilir bir kripto para birimi olacağını belirtti. Kurucular, Dogelon’un arzının yarısını yakmayı planlarken, diğer yarısını da kurucu Vitalik Buterin’e dağıtacaklarını söylediler.

ELON token, Ethereum blok zincirinde ERC-20 token standardını kullanan bir kripto para birimidir. Amacı, ilk gezegenler arası para birimini yaratmaktır. Kripto para biriminin varlığına rağmen, arkasındaki fikir adından da anlaşılacağı kadar net değil. Cryptocurrency, uzay araştırmaları tutkusu olan ve bir birim olduğunu iddia eden bir grup girişimci tarafından kuruldu. Kurucular, Dogelon’un arzının yarısını yakmayı planlarken, diğer yarısını da kurucu Vitalik Buterin’e dağıtacaklarını söylediler.

ELON token projesi kapsamında ELON token’ın kime ait olduğu ve ELON token’ın hangi ülkeye ait olduğu sıkça gündeme geliyor. Bu bağlamda çoğu şaka para birimlerinde olduğu gibi kripto paranın da kurucusu bilinmiyor. Üstelik ELON projesine ait olan Bitcoin ve Ethereum’dan farkı olmayan Dogelon Mars kripto parası, gerçek potansiyeli olan bir proje olarak değerlendiriliyor. Anonim bir geliştirici, Yüzde 50’si Uniswap likidite havuzuna gönderilen dört milyon ELON token’ı yarattı. Dogelon Mars kripto para birimi, Litecoin Ethereum ve UniSwap dahil olmak üzere çeşitli para birimleriyle etkileşime girer.

ELON kripto para birimi, gezegenler arası bir para birimi olmayı hedefleyen blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Bu kripto para biriminin hedefi vurup vurmayacağı henüz belli değil. Kripto para biriminin gelecekteki değerine dair net bir gösterge yok. UNIX token’ı küresel ağ üzerinden dağıtıldığından, Uniswap üzerinde işlem yapmak için kullanılır.

ELON Coin projesinin amacı, uzay endüstrisine bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek bir kripto para birimi sağlamaktır. Proje, ELON Musk’ın insanlarla Mars’a seyahat etme ve orada bir yaşam alanı kurma hayaliyle doğrudan bağlantılı. Bu nedenle ELON Coin’in Mars’ta kullanılan ticari para birimi olacağına inanılıyor. SpaceX ile yapılan görevlerde de kullanılmalıdır. Çalışmaya “Kapital MARS” adı verildi. Ayrıca ELON Coin’i içeren bir Dogecoin forku olduğundan da bahsediliyor. Yüzde 50’lik arz kısmı, Uniswap likidite havuzlarında kalıcı olarak kilitlenir.

Dogelon Mars (ELON) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Şaka Para Birimi
 • Kuruluş Yılı: 2022
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 1,000,000,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 551,126.650.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 2,546,837,314,70
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,00000069
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,00057
 • Proje Amacı: ELON Coin projesinin amacı, uzay endüstrisine bir ödeme aracı olarak kullanılabilecek bir kripto para birimi sağlamaktır. Proje, Elon Musk’ın insanlarla Mars’a seyahat etme ve orada bir yaşam alanı kurma hayaliyle doğrudan bağlantılı.
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Klever (KLV) Nedir? Klever (KLV) Geleceği ve Yorum 2022

Dogelon Mars (ELON) Geleceği

ELON token’ın geleceği bağlamında, Dogelon Mars kripto para biriminin Bitcoin ve Ethereum ile aynı borsalarda işlem gören yeni bir ERC-20 tokeni olduğu söyleniyor. Bu iki token’a özellik ve işlev bakımından benzerdir. Yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, ticaret platformları Ethereum ve Bitcoin için kullanılanlara benzer.

ELON, Ethereum ve Polygon’da listelenen köpek temalı bir kripto para birimidir. Şirketin adı köpek için bir kelime oyunu ama aynı zamanda güçlü bir fikir. Dogelon Mars (ELON), Dogecoin memesine dayalı bir para birimidir. Geliştiricisi, kripto para biriminin çok gezegenli bir para birimi olmasını umuyor. Ancak bu sadece bir tahmin olarak kabul edilebilir.

Analistler, Dogelon MARS (ELON) Coin’in yakın gelecekte bazı değer kazanımları yaşayabileceğini açıkladı. Analistler Elon Musk’ı “piyasa motoru” olarak adlandırıyor. Dogelon Mars yatırımcıları, önümüzdeki birkaç yıl içinde kripto para birimimizin Dogecoin gibi görünebileceğini söylüyor. Ancak böyle bir durum neredeyse imkansızdır. Çünkü arzı yüksek ve güvenliği olmayan ELON Coin güçlü bir ilerleme kaydedemiyor. Mevcut piyasanın işlem hacmi yüksek olsa da değerinin artması için bir neden yok. Ancak yükselişi kimseyi şaşırtmamalı. Çünkü genel olarak bu kripto para birimleri istenmeyen hareketler sergileyebilmektedir.

Dogelon Mars (ELON) Yorum

Bu bağlamda, Dogelon Mars Elon, Elon Musk ile olan bağlantısını ortaya çıkarmak söz konusu olduğunda da önemlidir. Dogelon Mars kripto para birimi, sosyal medyada popülaritesini artırmış ve medyada hype alsa da, yine de yeni bir varlık olarak görülebilir. Kripto para geliştiricileri Dogelon Mars, adil bir dağıtım modelini vurguluyor ve kurucu Vitalik Buterin, Dogelon token’larının yarısını hayır kurumlarına bağışladı. Ayrıca, Dogelon Mars’ın geliştiricileri, başlangıçtan itibaren yatırımların adil bir şekilde dağıtılmasına odaklandı.

Uzmanlara göre asla alınıp satılmayan bu kripto para biriminin gelecekte değer kaybedeceğini ve varlığını sürdüremeyeceğini gösteriyor. Ancak kripto piyasasında eğlenmek isteyen yatırımcılar her zaman Dogelon Mars’a yatırım yapıyor. Bu durum kripto ortamında büyük bir endişe ve şüphe yaratıyor. İleride Elon Musk isimli iş adamından ELON Coin ile ilgili bir yorum piyasayı alt üst edebilir.

Yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen, yatırımcılar arasında hızlı yükselişi ve popülaritesi nedeniyle en değerli kripto para birimleri listesinde 126. sırada yer alıyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Dogelon Mars (ELON) Nereden ve Nasıl Alınır?

Dogelon Mars (ELON)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • OKX
 • MEXC
 • CoinTiger
 • KuCoin
 • DigiFinex

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu