Unibright (UBT) Nedir? Unibright (UBT) Geleceği ve Yorum 2022

Unibright (UBT) Nedir?

Unibright, kuruluşlar tarafından kullanılan blok zincirlerinin çoğalmasını bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Projenin en büyük hedeflerinden biri, Ethereum ağını ve onun açık kaynak geliştirmesini şirketler arasında birbirine bağlamaktır.

Unibright hala genç bir proje ve projenin sahipleri Unibright’ı “blok zinciri tabanlı işleri için birleşik bir çerçeve entegrasyonu” olarak tanımlıyor. Tek nefeste söylendiğinde pek bir anlam ifade etmiyor. O halde gelin birlikte projenin kullanım alanlarına ve ortaya çıkış amacına bir göz atalım. Özünde, UBT, işletmelere, kurumlara ve diğer kuruluşlara, yüzlerce geliştiriciye ihtiyaç duymadan, düşük maliyetle özel olarak oluşturulmuş blok zincirleri sağlamayı amaçlamaktadır.

Unibright, blok zinciri altyapısına sahip olan veya kurmak isteyen kuruluşlar için sezgisel bir çalışma yöntemi ve takip edilmesi kolay bir geliştirme süreci sağlar. Öte yandan proje hazırlanırken UBT platformunu kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturmak mümkündür. Ayrıca bu işlemleri gerçekleştirmek için herhangi bir kodlamaya gerek yoktur.

Blockchain geliştirmeden de bu noktaya ulaşmak mümkün. Ayrıca UBT, sistem uygulama alanları için de çözümler sunmaktadır. Örneğin, faturalama, sevkiyat süreçleri, fiyat takibi, değer yaşam döngüsü ve çok taraflı kimlik doğrulama gibi iş çözümleri de sağlar. Kullanıcılar yukarıda bahsettiğimiz özelliklerden herhangi birini seçerek blok zincirini istedikleri yönde kurabilirler. Bu sistemde sıfırdan bir blok zinciri oluşturulabilir veya mevcut bir blok zinciri arasında bağlantı kurulabilir.

İşletmeye özel blok zincirler için en büyük engellerden biri kullanım kolaylığıdır. Diğer bir engel ise geliştirme, uygulama ve tasarım için büyük bir bilgi boşluğu olmasıdır. Çünkü nitelikli blockchain geliştiricileri azdır. Bu nedenle, birçok iş lideri blok zincirinin farkında olmasına ve potansiyelinin farkına varmasına rağmen, iş dünyasında blok zincirinin yaygınlığı yavaş ilerliyor.

Blockchain çözümleri işletmeler için net bir şekilde çözümler sunarken, yeni çözümlerin eski işletmelere ulaşması uzun zaman alacak gibi görünüyor. Maliyet, geliştirme ve etkinlikle ilgili belirsizlikler kafa karıştırıcı olmaya devam ediyor. Bu yüzden UBT geliştirildi. Unibright, tüm süreci basit ve kolay hale getirir. Bu nedenle tüm sorunları çözen bir yapı olarak tanımlanır.

Bu yapıda şirketler birlikte çalışabilirlik açısından sadece blok zincirlere değil diğer sistemlere de uyum sağlayabileceklerdir. Unibright, bu uyumu sağlamak için tüm araçları sağlar. Ancak bu şekilde kuruluşların verimliliğini artırmayı bekleyebiliriz.

UBT platformuyla ilgili bir başka iyi şey de, blok zincirinin diğer sistemlerle birlikte çalışabilir olmasıdır. Şirketler için entegrasyon yollarını belirleyebilir ve bunları mümkün olan en düşük maliyetle uygulayabilir. Ayrıca uygulamayı kolaylaştırmak için görsel yardımcılar ve daha temiz tasarımlar kullanır. Ayrıca UBT, blok zincirinin teknolojik evrimini takip etmek için esnek bir şekilde tasarlanmıştır.

UBT ve ekibi, merkez olarak Almanya’yı seçti. Proje, kurucusu ve CEO’su Marten Jung tarafından yönetiliyor. Marten, son iki yıldır ana şirket SPO Consulting’in CEO’su olarak da görev yaptı. SPO Danışmanlık, 20 yılı aşkın süredir piyasada ve iş entegrasyonuna odaklanıyor. Unibright’ın diğer yaratıcısı ve CTO’su Stefan Schmidt. Aynı zamanda yazılım mimarıdır.

Ayrıca kilit pozisyon daha vardır: İletişim Başkanı, CMO, Pazarlama Başkanı, Test Baş Mühendisi. Tüm bu pozisyonlar, veri tabanı yönetimi, mühendislik ve BT alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip çalışanlar tarafından doldurulmaktadır. Projenin ve ekibinin tek potansiyel dezavantajı, ekip üyelerinden hiçbirinin önceden blok zinciri deneyimine sahip olmamasıdır. Ancak hepsi, hızlı başarı için gerekenleri yapma konusunda oldukça yetenekli görünüyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   İşte Bilmeniz Gereken En Yaygın Kripto Dolandırıcılıkları

Çok yetenekli ekip üyelerine sahip olmanın yanı sıra UBT, bilgili danışmanlarla çalışır. Danışmanlar, projeye kapsamlı blockchain bilgisi ve deneyimi getiriyor. Danışmanlar arasında youtube editörü ve DataDash kurucusu Nicolas Merten yer alıyor. Ayrıca birkaç eski PwC denetçisi, Ambisafe ve Iconiqlab’dan blockchain geliştiricileri, akademide çalışanlar ve yatırım şirketlerinde çalışanlar da danışmanlar arasında.

UBT token’ları, Unibright yapısı içinde kullanılmak üzere oluşturulur. Kullanıcılar, kullanmak istedikleri kadar token üretebilir. Kullanıcıların token’ları almak için açık piyasadan token satın almaları gerekir. Unibright ayrıca kullanıcılara bir swap aracılığıyla satın alma seçeneği sunar.

Unibright (UBT) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Marten Jung ve Stefan Schmidt
 • Yayınlanma Yılı: 2017
 • Blok Zinciri: Ethereum
 • Toplam Arzı: 150,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 149,999,999
 • Piyasa Değeri: ₺ 451,048,352
 • En Düşük Fiyat: ₺ 2.63
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 66.15
 • Proje Amacı: Unibright, kuruluşlar tarafından kullanılan blok zincirlerinin çoğalmasını bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Projenin en büyük hedeflerinden biri, Ethereum ağını ve onun açık kaynak geliştirmesini şirketler arasında birbirine bağlamaktır.

Unibright (UBT) Geleceği

Unibright Çerçeve projesi, blok zincir teknolojisini ve sözleşmeleri kitlelere ulaştırmak için birleşik bir çerçeve sağlar. Unibright, kurumsal düzeyde blok zinciri çözümleri, entegrasyon platformları ve tokenize edilmiş varlıklara odaklanan bir ekosistem sağladığı için gelecekte önemli bir konuma sahip olabilir. UBT’nin yüksek bir fiyata ulaşma potansiyeli vardır.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Unibright (UBT) Yorum

Unibright, Unibright Freequity çözümündeki bir DeFi uygulaması ve şifreleme platformudur. Bu proje token ihracı, saklama, takas ve likidite, entegrasyon, türevler ve cüzdanlar sağlar. Hassas blok zinciri teknolojisi verilerini ifşa etmeden kuruluşlar arasında gizli ve karmaşık işbirliğini sağlar. Bu platformun yerel kripto para birimi UBT token’ıdır.

Unibright Framework projesi, iş süreçleri ve entegrasyon konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip mimarlar, geliştiriciler ve danışmanların yanı sıra blok zinciri uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle kripto uzmanları tarafından başarılı bir proje olarak tanıtılıyor. Bu protokol, geleneksel sistemler arasında köprü kurmak ve Ethereum gibi genel bir ana ağdaki durumları meşrulaştırmak için tasarlanmıştır.

Unibright (UBT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Unibright (UBT)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • Binance
 • Bitrue
 • HitBTC
 • Uniswap (V3)
 • Uniswap (V2)

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu