XRP Momentum Toplamak İçin Mücadele Ederken Ethereum 400 Doları Hedefliyor

  • Ethereum 350$’ın üzerindeki fiyat seviyelerini test etmeye hazır, ancak XRP/USD 0,20$’lık bir çökme için olasılıklara sahip duruyor.

Bitcoin 10.000 doların üzerinde patladı ve 10,500 dolar civarında direnç test etmeye hazır görünüyor, bu da en iyi kripto para biriminin fiyatının 11.000-12.000 dolara kadar çıktığını görebilecek bir yükseliş trendini doğrulayabilir.

Geçtiğimiz 24 saat içinde, BTC/USD çifti, DeFi altcoin fiyatlarında artışa yol açtığı için sıkma aralığında mücadele ederek bir haftadaki değerine %13’ten fazla değer kattı.

Ethereum da benzer şekilde bugün %5’ten fazla ve son yedi gün içinde %37’den fazla yükseliş ile 330$ üzerinde fiyat seviyelerine ulaştı. Öte yandan XRP, 0,22 doların üzerinde kazanç elde edemedi ve üzerindeki satış baskısı arttığında daha düşük seviyelere yolculuk yapabilir.

Genel olarak, pazar özellikle küçük altcoinler ve DeFi tokenleri için karışıktır. Bazı altcoinlerden Bitcoin’e benzeyen bir artış görsek de, Pazartesi günkü resim pazarın büyük kısmı için oldukça sönük.

ETH/USD Fiyat Görünümü

Sonraki birkaç alım-satım seansında boğalar 320 doların üzerinde kontrolü ele geçirirse ETH/USD 400 dolara yükselebilir. Ethereum boğaları, birkaç haftadır, gözlemlenen ralliyi destekleyen temel ve teknik gücü ile baş aşağı bir ivme oluşturuyor. Düşüş tutuşunun hala diğer bazı altcoinleri sınırlamasıyla 336$’lık kontrastın kırılmasını görmek şaşırtıcı değil.

Günlük grafikte RSI ve Elliot Wave, ETH/USD için yukarı yönlü bir destek sağlıyor. RSI aşırı alım bölgesinde iken, boğaların bir engele çarpmadan önce yukarı yönlü hareketlerini genişletmeleri muhtemeldir.

XRP/USD Fiyat Güncellemesi

Ripple, son 24 saat içinde %3’ten fazla düştükten sonra 0.22$’ın üzerinde kaldı.

XRP/USD bir kafa ve omuz deseninin ucunda işlem görüyor, bu da fiyatın bir sonraki ticaret seansında düşeceği anlamına geliyor. Kısa vadeli düşüş hareketi, kripto para biriminin fiyat seviyelerini 0.205$ ve 0.201$ civarına taşıyabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   18 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi

Artan satış baskısı, 100 günlük MA civarında, 0.197$’da odak fiyat seviyelerine kadar olan düşüşe yol açabilir.

Yukarı tarafta, satıcıların psikolojik 0.22$ ve üzerinde, 24 saatin en yüksek seviyesi 0.224$’ın hemen önünde bir direnç oluşturması muhtemeldir.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu