15 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, ADA, BNB ve XLM Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

15 Haziran Bitcoin (BTC), ETH, ADA, BNB ve XLM Fiyat Analizi

İlk 10 kripto paranın tümü yeşil bölgede kaldığından, boğalar kripto para piyasasına hakim olmaya devam ediyor.

BTC/USD

Dün akşam, boğalar saldırıyı güçlendirmeyi ve 40.000 dolarlık direncin üstesinden gelmeyi başardı. Günlük en yüksek seviye 41.050$’da sabitlendi. Gece, satın alma hacmi azaldı ve fiyat tekrar 40.000 doların altına düştü.

BTC/USD
Kaynak: TradingView

Alıcılar bitcoin fiyatını dünün en yüksek bölgesine tamamen geri getirdi ve bugün 42.500 $ seviyesine yükselmeye devam etmek mümkün.

Alıcılar hacimleri tekrar artırabilirse, fiyat kısa vadeli konsolidasyonda %50 fibo seviyesinin üzerinde konsolide olabilir. 

Bitcoin, yazım zamanında 40.134 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün, Ethereum fiyatı 2.500 dolar civarında konsolide oldu. Alım hacmi biraz arttı ve parite 2.600$ seviyesini test etti. Günün sonunda, satıcılar fiyatı günlük en yüksek seviyenin dışına itti ve bu sabah parite haftalık en yüksek seviyesini 2.625$’a yükseltti.

Bu kadar küçük alım hacimleri ile fiyatın 2.800$ alanına çıkması oldukça zor olacak, ancak eğer parite dört saatlik EMA55’in üzerinde bir dayanak kazanırsa, o zaman haftanın ikinci yarısında yükselebilir 3000 dolar.

Ethereum, yazım zamanında 2.574 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

ADA/USD
Kaynak: TradingView

Bugünkü büyümeye rağmen, altcoin desteğin üzerinde 1,54 dolarda sabitlendiği için yükseliş devam edebilir. Büyümeye büyük ticaret hacimleri eşlik etmediğinden, yeni zirveleri düşünmek için henüz çok erken, bu da ayıların 1.84$ bölgesindeki girişimi ele geçirebileceği anlamına geliyor.

Cardano, yazım zamanında 1.57 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB), oranı son 24 saatte %1 düştü.

BNB/USD
Kaynak: TradingView

Kırılmadan sonra satıcılardan herhangi bir tepki gelmediği için BNB direnç seviyesini kırmak üzere. Bu olursa, yakında 426 dolardan dirence geri dönme şansı var.

BNB, yazım zamanında 368 dolardan işlem görüyor.

XLM/USD

XLM/USD
Kaynak: TradingView

Şu anda, Stellar (XLM) dar aralıkta işlem görmeye devam ettiği için ne düşüşte ne de yükselişte. Bununla birlikte, satış işlem hacmi düşüyor, bu da 0,36 dolarlık dirence yaklaşımın bir kırılmaya ve daha fazla yükselişe neden olabileceği anlamına geliyor.

XLM, yazım zamanında 0,33 dolardan işlem görüyor.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu