My Neighbor Alice (ALICE) Nedir? My Neighbor Alice (ALICE) Geleceği ve Yorum 2022

My Neighbor Alice (ALICE) Nedir?

My Neighbor Alice, FarmVille ve Animal Crossing’e benzer bir oyun konseptine dayanan ve kullanıcıların sahip oldukları ve yönettikleri takas edilemeyen token’ları toplamasına olanak tanıyan bir blok zinciri oyunudur. Alice, merkezi olmayan finans unsurlarına sahiptir, bu da onu ALICE’ın kripto para biriminin ve yardımcı program token’ın benimsenmesini kolaylaştırma potansiyeli olan daha da güçlü bir proje haline getirir. ALICE, kullanıcıların garip ve büyüleyici bir evrende kendi dünyalarını inşa etmelerine olanak tanıyan güçlü ve heyecan verici bir hikayeye sahip, blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir oyun olarak öne çıkıyor.

ALICE, en dikkate değer metaverse oyun projelerinden biridir. Dünyanın en büyük oyun platformu Steam’den ücretsiz olarak indirilebilen ALICE, Chromia (CHR) blok zinciri üzerine kurulmuş bir çiftçilik oyunu olarak tanımlanabilir. Play-to-win modeline dayanan ve NFT teknolojisini kullanan My Neighbor Alice oyununda sanal arazi satın alabilir ve orada kendi çiftliğinizi kurabilir, oyundaki benzersiz eşyaları keşfedebilir, oynayabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. ALICE, 2001’deki ünlü Animal Crossing oyunundan esinlenmiştir.

Herkes ALICE’i oynayabilir ve sanal toprak parçaları satın alarak ve yaratımlarını Alice’in dünyasında inşa ederek adasını özelleştirebilir ve inşa edebilir. Sistemin en önemli parçası ALICE yardımcı programı token’ıdır. ALICE, ağdaki ana ödeme yöntemi olarak kullanılır. Alice My Neighbor ile kullanıcılar küçük bir toprak parçasından başlayıp Alice’in dünyasında bütün bir evren seti oluşturabilirler. Oyundaki tüm varlıklar NFT tarafından temsil edilir ve bunlara sahip olan kullanıcılar satılabilir ve kullanılabilir. NFT’lerin fiyatı, o madalyonun nadirliğine bağlı olmalıdır.

Oyuncuların Alice’in evrenini sonsuz bir şekilde keşfetmelerine ve avatarlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyan açık bir dünyaya sahiptir. Alice’in dünyası, arazi parçalarına bölünmüş birçok adadan oluşur. Tüm bu planlar NFT tarafından temsil edilir, böylece kullanıcılar bunları satın alabilir ve satabilir, ayrıca oyun içi varlıklarını özelleştirebilir, başka bir yama oluşturabilir, arsayı özelleştirebilir ve ıvır zıvır ekleyebilir. Oyunda, kullanıcının çeşitli görevleri tamamlamak ve oyunda ilerlemek için takip edebileceği bir anlatı bölümü vardır.

Oyuncuların satın alabileceği arazi arzı sınırlıdır, bu nedenle NFT’nin değeri bir şekilde ayarlanmıştır. Alice’in dünyasında, NFT’lerin fiyatı ve değeri, temsil ettikleri varlıkların azlığı ve kıtlığı tarafından da belirlenir. Kullanıcılar ayrıca kendi varlıklarını oluşturabilir ve sarf malzemelerini tanımlayabilir. Oyun ücretsizdir, kullanıcılar yalnızca NFT arazisi alıp satarken işlem ücreti öderler. Kullanıcılar oyun oynamanın yanı sıra NFT ödünç verme ve ödünç alma sistemine de erişebilirler. Borç verenler, verdikleri kredilere göre kar elde edebilirler ve Alice’in dünyasında daha fazla para kazanırlar.

ALICE, oyuncular ve DeFi meraklıları olmak üzere iki farklı demografik gruba odaklanarak, oyunun sunduğu kullanım örnekleri söz konusu olduğunda onu benzersiz bir proje haline getiriyor. My Neighbor Alice’yi benzersiz yapan şey, açık dünya oyunlarını ve NFT kredi ekonomisini içeren bir ekosistem yaratmak için kullanılan teknolojidir.

My Neighbor Alice’de bulunan kredi sistemi güvenilmezdir ve sistemin kredi verenlerin NFT kredilerini her zaman bir yatırım getirisi ile kullanmasını sağlamak için kullandığı akıllı sözleşmelere dayanır. Belki de oyunun en benzersiz unsuru, blok zinciri ve DeFi tabanlı oyunların birleşimidir, çünkü ağ, kullanıcıların diğer oyuncularla ticaret yapmasına ve oynamasına, ayrıca ALICE bahislerine ve geri ödeme için NFT para ödünç vermesine ve ödünç almasına izin verir.

Alice’in değeri, teknik yeterliliği, projeyi oluşturmak için kullanılan teknoloji, işlevleri ve kullanım durumları ile belirlenir. Bu faktörler, projenin gerçek değerini ve güvenilir bir borç verme ekonomisi yaratan DeFi özellikleri ve araçlarıyla ana akım bir oyun olma potansiyelini belirler. Kripto para birimleri oynaklık nedeniyle sık sık değişebildiğinden, gerçek değer genellikle ALICE’ın piyasa değeriyle eşleşmez.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   IoTeX (IOTX) Nedir? IOTX Coin Geleceği ve Yorum 2022

Piyasa fiyatları, ALICE fiyatını şekillendiren birçok özel faktörden de etkilenir. Proje, benimseme ve kullanım fazlalaştıkça değer kazanıyor ve ALICE geniş bir demografiyi hedeflediğinden, proje, DeFi kullanıcıları ve blok zinciri oyuncuları gibi hedef kitleleri çekmek için iyi bir şansa sahip. NFT’lerin popülaritesi de artıyor; Bu, kullanıcıların oyun içi içerik için NFT’ler oluşturmasına olanak tanıyan bir proje olarak ALICE için daha uygun olabilir.

My Neighbor Alice (ALICE) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Antler Interactive
  • Kuruluş Yılı: 2021
  • Blok ZinciriEthererum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 30,600,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,531,013,813
  • En Düşük Fiyat: ₺ 33.18
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 513.38
  • Proje Amacı: My Neighbor Alice, oyuncuların sanal adalar alıp satabilecekleri, NFT öğeleri toplayabilecekleri ve yeni arkadaşlar edinebilecekleri bir oyundur. Artırılmış gerçeklik deneyiminin iyi olduğu oyun, blockchain kavramını da tanıtmayı hedefliyor.

My Neighbor Alice (ALICE) Geleceği

My Neighbor Alice (ALICE), diğer blockchain tabanlı metaverse oyunlarından iki şekilde farklıdır. İlk olarak, oyun Alice karakterini bir oyun arkadaşı olarak tanıtıyor ve bu karaktere sahip blok zincir oyunlarına aşina olmayan sıradan oyunculara hitap etmeyi umuyor. Ayrıca, Alice, oyuncunun temeldeki blok zincir teknolojisi ile etkileşime girmesini gerektirmez.

My Neighbor Alice, blockchain tabanlı oyun ekosisteminin farklı bir zincirini temsil ediyor. ALICE token’ı ve Alice oyunu, diğer yerleşik oyunlardan farklı bir kitleye hitap ediyor. Alice kullanıcıları önce arsa adı verilen bir arsa satın almalıdır. Ardından, mümkün olduğunca çekici hale getirmek için bazı iyileştirmeler yapabilirler. Bunu yapmak için oyundaki bitki örtüsü ve diğer kaynakları kullanırlar. Oyun içi alışveriş, yerel ekosistem token’ı olan ALICE aracılığıyla yapılır. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

My Neighbor Alice (ALICE) Yorum

Alice My Neighbor’ın fiyatı da son zamanlarda güçlü bir yükseliş trendinde. Bu büyüme, Facebook’un metaverse sektöründe lider olacağını açıklamasının ardından hızlandı. Ardından, CoinGecko’ya göre, ALICE tokeni toplam piyasa değerinin 400 milyon doları aştığını gördü. analiste göre Alice Projesi, dijital kripto token’ları ve oyun içi kripto para basımına izin veren Altcoins’in gelecekte nasıl daha fazla tercih edileceğinin en iyi örneği olarak öne çıkıyor.

Uzmanlara göre ALICE Coin gelecekte takdir edilecek bir kripto para birimidir. Analistler, Alice dünyasının piyangoya katılmasıyla bilindiğini iddia ediyor. Çeşitli çekilişlere katılan ALICE Coin’in yatırımcılara kar ve kazanç sağlayacağını ve özellikle yüksek değerli arazilerin maksimum ödeme ile ücretsiz tutulabileceğini iddia ediyorlar.

My Neighbor Alice (ALICE) Nereden ve Nasıl Alınır?

My Neighbor Alice (ALICE)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu