Linear Finance (LINA) Nedir? Linear Finance (LINA) Geleceği ve Yorum 2022

Linear Finance (LINA) Nedir?

Linear Finance, kabul edilen likidite problemlerini ve ekosistemi rahatsız eden pahalı gaz ücretlerini düzelterek merkezi olmayan finansmanı geliştirmek isteyen fazlaca yeni bir blok zinciri projesidir. Linear Finance’in türev teklifleri ile kullanıcılar, ucuz ve süratli bileşik mevcudiyet değişiklik platformunda bu sorunlardan kaçınabilir. Kullanıcılar, üstüne almak istedikleri risk ve maruz kalma düzeyini anlatım etmek için muhtelif token portföyü kullanarak Linear ile kendi türev varlıklarını kolayca yaratabilirler.

Bu yeni bileşik mevcudiyet platformu, hepimiz için yeni getiri fırsatları sunuyor ve her insanın şahsi finansal hedeflerine uyacak biçimde özelleştirilebiliyor. Linear Finance tarafınca kullanılan zincirler arası merkezi olmayan protokol, her tür bileşik finansal mevcudiyet için daha süratli, daha emin ve daha müsait fiyatlı bir alışverişe imkan tanıyor.

Linear ekosisteminde LINA token’ını kullanmaktadır. Token stake etme, yönetim, likidite madenciliği, muamele ödemeleri ve Linear Exchange’de açılan bileşik varlıklar olan “Liquids” platformuna yatırım dahil olmak suretiyle muhtelif birincil kullanım durumlarını kapsayacak biçimde tasarlanmıştır.

Linear Finans kullanıcılarına reel finansal varlıklara dayalı muhtelif bileşik varlıkları basma ve tecim yapma olanağı tanır. Kullanıcılar tarafınca açılan her bileşik varlık, ℓUSD stabilcoin tarafınca teminatlandırılır. Fazla teminatlandırmanın kullanılması, siyah kuğu vakaları da dahil olmak suretiyle aşırı dalgalanmalar yaşanmış olan sistemin canlı kalmasını ve bozulmamasını sağlar. Kullanıcılar, bir armağan sistemi kullanarak bileşik varlıkları için aşırı teminatlandırma üstünde müsait seviyeyi korumaya teşvik edilir.

Protokol, Linear (LINA) ve güvence olarak öteki token’ları kullanarak Liquid’leri tedvir etmek için kullanılan bir DApp olan Linear.Buildr şeklinde muhtelif ürünlerden oluşur. Borsa, süratli tasdiklama süreleri ve sağlam emniyet ile muhtelif Liquid’lerin işlemini sağlamak için hususi olarak oluşturulmuştur.

LINA, ana amacı Liquids (Buildr kullanarak) için güvence ve protokolün toplum yönetimi olan Ethereum ağı üstüne inşa edilmiş bir ERC20 token’ıdır. Tüm token sahiplerinin Linear DAO’ya erişimi vardır, bu da onların değişik girişimler ve teklifler üstünde oy kullanmalarını sağlayarak Linear ekosisteminin gelişimini şekillendirmeye destek olur.

Linear Finance, Ethereum ağının üstüne kurulmuş bulunmasına karşın protokol, kullananların desteklenen öteki zincirlere erişmesine ve varlıkları onlara aktarmasına imkan tanır. Linear, dijital varlıklara ek olarak, birçok merkezi olmayan borsa (DEX) protokolünde ortaya çıkan sistemik ön emek verme sorununu halletmek için hareket eden dinamik fiyat akışları vesilesiyle müşterilerin forex ve emtia şeklinde geleneksel varlıklara erişmesini sağlar.

LINA token’ları, Liquid’lerin çıkarılması için temel güvence rolü görür. Ancak müşteriler, bu temel teminatın ’tepsi karşılamaya yönelik ETH ve wBTC şeklinde öteki dijital varlıkları da kullanabilir. Linear Exchange, Liquids için müddetsiz likidite sağlar ve ödeme vakit çerçevesini blok başına bir saniyeye kadar düşürür; bu da onu yüksek frekanslı yatırımcılar ve algoritmik muamele yazılımı çalıştıranlar için müsait hale getirir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   JasmyCoin (JASMY) Nedir? JasmyCoin (JASMY) Geleceği ve Yorum 2022

Linear Finance (LINA) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Kevin Tai
  • Kuruluş Yılı: 2021
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 10,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 3.690.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 738,078,972
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.102
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.49
  • Proje Amacı: Protokolün çapraz zincir kabiliyetleri yardımıyla daha iyi ölçeklenebilmesi ve daha hızlı olması ile üstün bir kullanıcı profili deneyimi sağlar. LINA, yalnızca blok zinciri teknolojisinin sağlamış olduğu özelliklerden yararlanılmasını sağlarken, varlıklara yatırım yapmak isteyen kullanıcılar için rahat bir çözüm sunmayı amaçlıyor.

Linear Finance (LINA) Geleceği

Analistlere bakılırsa LINA coin hemen hemen daha yeni dikkat çekmeye süregelen bir kripto para birimi ve arkasındaki platformun kuvvetli olması bu ilgiyi artırıyor. Buna ayrıca analistler LINA’nın düşük piyasa kütlesi nedeniyle ciddi bir yükseliş potansiyeline haiz bulunduğunu düşünüyor.

Linear, düşük maliyetli, süratli, kullanım açısından oldukca rahat bir mevcudiyet borsasını yarattı. LINEAR Coin sahipleri bu borsa arasında Linear Swap işlevselliğinden de yararlanabiliyorlar. Swap desteği ile ETH DeFi ekosistemine kısa müddette ve en ahenkli halde rabıta sağlıyorlar. Bu rabıta ile ERC-20 değişimlerini süratli gerçekleştirebiliyorlar. Analistler daha ilkin deneyim edilmemiş olan bütün bu adımların yatırımcıların dikkatini çektiğini ve LINEAR Coin’in geleceğe yönelik imajını güçlendirdiğini düşünüyorlar.

Linear Finance (LINA) Yorum

Lark Davis, 2021 senesinde kıymet kazanımı yaşayacaklarını planladığı 4 altcoin birimine değindi. Bridge Mutual Coin, EROWAN, RAMP şeklinde ismi azca malum bu altcoinlerin yer almış olduğu listede en başta ise LINEAR bulunuyor. Analist LINEAR Coin peşinde yer edinen ekibin likit varlıkları, dijital fonları en süratli halde yaratmak ve bu sırada maliyeti en aza indirmek için çalıştıklarını belirtiyor.

Bu amaca bağlı olarak Linear Coin’in muayyen bir teması olan dijital yatırım fonları ile beraber çalışabildiğini belirtti. Bu çarpıcı hususiyet analiste göre, kurumsal şirketlerin ve bireysel yatırımcıların 2022’de LINEAR Coin alımına yönelmelerine sebep olacak. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Linear Finance (LINA) Nereden ve Nasıl Alınır?

Linear Finance (LINA)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu