Cere Network (CERE) Nedir? Cere Network (CERE) Geleceği ve Yorum 2022

Cere Network (CERE) Nedir?

Cere Network (CERE), blockchain ağları arasında birlikte çalışabilirliği sağlamayı amaçlayan bir proje konsorsiyumunun parçası olan, açık Polkadot (DOT) platformunun üzerine inşa edilmiş, geniş ve heterojen bir açık kaynaklı müşteri ilişkileri yönetimi ekosistemidir. Cere Network’ün en önemli yeniliği, Cere Merkezi Olmayan Veri Bulutunda gizlidir.

Cere’nin Merkezi Olmayan Veri Bulutu (DDC), bugünün gizlilik ve kullanıcıların kişisel verilerinin şifrelenmesi ihtiyaçlarını karşılamak için sıfırdan tasarlanmıştır. DDC ayrıca, veriye dayalı akıllı kişiselleştirme çözümleriyle kişiselleştirmeyi ve uyumluluğu basitleştirir. Bu nedenle, farklı sektörlerde çalışırlarsa çalışsınlar, DDC herhangi bir işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

DDC’yi önemli kılan şey, paydaşların verilerini tam bir gözetimle yönetmelerine olanak sağlamasıdır. Cere Network, kullanıcıların her türlü veri kullanımı ve dağıtımı üzerinde tam kontrole sahip olduğu ilk platformdur. Başka bir deyişle, Cere Network ve blockchain teknolojisi sayesinde şirketler kendi tüketici verilerini şifreleyebilir ve saklayabilir.

Cere, 2019 senesinde Fred Jin, Ian Duggan ve Kenzi Wang tarafından kuruldu. Kenzi Wang, Columbia Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü’nden mezun oldu ve Wharton Okulu’ndan Finans ve Finansal Yönetim Hizmetleri alanında yüksek lisans derecesi aldı.

2011 yılında Growthathon’u kurarak girişimci olarak hayatına başlayan Wang’ın blockchain alanında birçok yatırımı bulunuyor. Wang, 2017’den beri Huobi Global’in başkan yardımcısı olarak da görev yapıyor. Cere Network’ün CEO’su ve kurucu ortağı Fred Jin, 1993’ten beri Silikon Vadisi yatırımları ve projeleri ile tanınıyor. Jin, daha önce 50 Cubes şirketinin kurucu ortağıydı.

CTO ve Cere Network’ün kurucu ortağı olan Ian Duggan, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nden (MIT) lisansüstü bir yazılım geliştiricisidir. 20 yılı aşkın sektör deneyimine sahip olan Duggan, kariyerine Oracle’da uygulama mühendisi olarak başladı. Birçok şirkette birçok pozisyonda görev yapan Duggan, şu anda Cere Network’ün yanı sıra Twitch’te de çalışıyor.

Cere Network’ün blok zinciri projesi, yeni nesil NFT ve veri sahipliği gibi teknolojik yeteneklerin sınırlı olduğu alanlarda çözümler sunar. Cere Network ile ilk kez, kurumsal kullanılabilirlik ve ademi merkeziyetçilik birlikte çalışabilir. Cere Network’ün blockchain tabanlı çözümünden önce birini seçmek diğerinden fedakarlık etmek anlamına geliyordu. Cere Network tarafından sunulan çözüm, sıfırdan tasarlanmış bir Merkezi Olmayan Veri Bulutu (DDC) tarafından desteklenmektedir.

Cere Network ayrıca bir SaaS-DeFi (SaaS merkezi olmayan finans) platformu içerir. Cere Saas-Defi, halihazırda platformda bulunan nakit akışlarını ve işletme varlıklarını hızla gelişen DeFi ortamıyla birleştirir. Bu, işletmelerin ikincil sermayeyi daha iyi kullanmalarına, finansal performanslarını optimize etmelerine ve sorunsuz bir ödeme deneyimi oluşturmalarına olanak tanır.

Cere Merkezi Olmayan Veri Bulutu (Cere DDC), kullanıcılar, varlıklar ve özel olarak imzalanmış ve şifrelenmiş uygulamalar arasındaki etkileşimleri (NFT) ve kurcalamaya karşı korumalı bir ortamda depolanan değer aktarım yeteneklerini yakalamak için optimize edilmiş dünyanın ilk blok zinciri tabanlı depolama çözümüdür.

Cere DDC, şirketlerin kendi veri ekosistemlerini ve tescilli veri stratejilerini oluşturmaya başlamalarına olanak tanır. Cere bunu, paydaşlara verilerini kimin ve ekosistemleri içinde hangi amaçlarla kontrol ettiği konusunda tam bir gözetim ve kontrol sağlayarak başarır. Cere DDC üzerine birçok uygulama ve kullanım senaryosu oluşturulmuştur. Polygon ile ortaklaşa yayınlanan Freeport bunlardan biri. Cere ayrıca DDC tarafından desteklenen bir zincirler arası NFT platformu geliştiriyor.

Verimli ve yüksek hacimli veri işleme, optimize edilmiş blok zinciri işbirliğini gerektirir. Eşsiz bir birlikte çalışabilir blok zinciri seti olan Cere platformu, hem gerekli aktarım hızlarını hem de korumayı kolaylaştırmak için zincirleri, uygulamaları, optimizasyon araçlarını ve tescilli hizmetleri bir araya getirir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   PlayDapp (PLA) Nedir? PlayDapp (PLA) Geleceği ve Yorum 2022

Cere ağı, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) ve California Tüketici Gizliliği Yasası (CCPA) ile uyumlu olarak tasarlanmıştır. Cere, blok zincirinin benimsenmesinin önündeki bu görünüşte engelleri rekabet avantajına dönüştürüyor. Bu yüksek düzeyde düzenlenmiş yargı bölgelerinde tüketiciye yönelik uygulamalar çalıştıran kurumsal müşteriler, veri gizliliğini ve uyumluluğunu başarılı bir şekilde yönetmek için tüm özelleştirme seçeneklerine ve araçlarına sahiptir. , blok zinciri teknolojisi ile desteklenmektedir.

Cere, herhangi bir 1. seviye blok zinciri projesinin aksine, ilk olarak kurumsal müşterilere odaklanan merkezi olmayan bir SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) olarak tasarlanmıştır. Yerel yönetim (Ethereum, Polkadot) ve kurumsal kullanılabilirlik (Hyperledger, Ripple), blok zinciri alanında klasik bir seçimdir; Şimdiye kadar birini seçmek, diğerini feda etmek anlamına geliyordu. Cere, bu geleneksel düşünceyi kırıyor ve her iki seçeneği de sıfırdan sunuyor ve ikisi arasındaki boşluğu birlikte çalışabilir bir blok zinciri ile kapatıyor. Böylece, bu gerçek kurumsal ölçeklenebilirliğe yol açar.

Cere Network (CERE) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Fred Jin
  • Kuruluş Yılı: 2019
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 10,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 1.590.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 191,281,199
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 8.64
  • Proje Amacı: Cere Network, Polkadot ve Cosmos ekosistem konsorsiyumunun bir parçasıdır. Blockchain ağları arasındaki çapraz iletişim ile ilişkilidir ve bu nedenle tüm kullanıcılar için güvenilir ve ölçeklenebilir küresel ve merkezi olmayan bir ekosistem hedefine hizmet eder.

Cere Network (CERE) Geleceği

CERE coin ile ilgili incelemelere baktığımızda borsada yeni bir proje olmasına rağmen dünya borsalarında listelenmesi ve birçok firma ile ortaklıklar kurulması aslında güvenilirliğini çok artırmaya başladı. Güvenilirliğini kanıtlamış olan platform, bu güvenilirliğinden dolayı son zamanlarda yatırımcıların da ilgisini çekmeye başlamıştır.

Cere, müşterilerimizden gelen yüksek bir talebi kolaylaştırır; Tüketici şirketlerinin veri birinci taraf stratejilerini geliştirmek için anahtar teslimi bir çözüm. Bunun da ötesinde, Cere, veri birlikte çalışabilirliği aracılığıyla kullanıcı katılımını ve bağlılığını daha da artırmak için gelişmiş bir kullanıcı yönlendirme süreci ve platformlar arası teşvikler ve ödüller sunar. Öte yandan bu projenin Binance Labs tarafından desteklendiğini de belirtelim. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Cere Network (CERE) Yorum

Cere Coin incelemelerine bakıldığında yepyeni bir proje olmasına rağmen birçok global borsada kote olmuş ve birçok firma ile iş birliği yapmıştır. Cere Coin’e olan bu ilgi, fiyatının yükselmesine neden oldu. Cere Coin’in grafiğine baktığımızda son zamanlarda bir düşüş trendine girdiğini görüyoruz.

Ayrıca Cere Coin, Binance Labs ile işbirliği yaparak Cere Coin’in yakın gelecekte Binance’de listelenme olasılığını artırıyor. Cere Coin Binance borsasında listelenirse, fiyat artışını görebiliriz. Sonuç olarak, Cere Coin yatırımcılar için iyi karlı fırsatlar getirebilir.

Cere Network (CERE) Nereden ve Nasıl Alınır?

Cere Network (CERE)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu