Dogecoin Değer Kaybederken 300 Milyon DOGE Hareket Etti

WhaleAlert’e göre, bu sabah cüzdanlar arasında 26.515.678 dolar değerinde 300 milyon DOGE taşındı. Geçtiğimiz hafta 1 milyar doların üzerinde Dogecoin taşınmıştı.

Dogecoin, son 24 saat içinde önemli kayıplar kaydetti. DOGE, son 24 saatte %16.08 değer kaybetti ve yazım anında 0.085 dolar civarında işlem görüyor. Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter kaynaklı rallisinden elde ettiği kazanımları sildi ve son yedi gün içinde %35 düştü.

11 milyar dolarlık piyasa değeri ile DOGE, şu anda dokuzuncu en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor. Coinglass’tan alınan verilere göre, son 24 saat içinde 23 milyon doların üzerinde Dogecoin vadeli işlem pozisyonu tasfiye edildi. Tasfiyelerin çoğu, uzun süredir devam eden işlemlerden geliyordu.

FTX salgını daha geniş kripto piyasasına yayıldıkça kripto para fiyatları düştü. Son raporlara göre, FTX’teki likidite sorunlarından kaynaklanan bulaşma risklerinin ardından iflas korkuları kripto yatırımcılarını etkilediğinden, kripto borsaları şimdi fon rezervlerini kamuya açıklamak için acele ediyor.

Kripto para borsası Binance’in kurucusu Changpeng “CZ” Zhao, dünkü FTX ve Binance olaylarının ardından borsalardan “rezerv kanıtı” sunmalarını istedi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bir Ülke Daha Bitcoin Cash'i Yasal Para Birimi Olarak Kabul Etmeyi Planlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu