Ethereum Balinaları SHIB’lerini Satarak Bu Metaverse Token’a Yöneliyor

Dünyanın en büyük ikinci meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), geçen hafta güzel bir artış kaydetti. Bununla birlikte, en iyi 100 Ethereum balinası SHIB’yi bir metaverse token’ı için çetelesinden çıkardığında, SHIB Ordusu için rahatsız edici haberler geldi.

WhaleStats’a göre, Shiba Inu artık en büyük 100 Ethereum balinası arasında en büyük holding değil. Aslında, balinalar tüm SHIB holdingini terk etti. Verilere göre, Decentraland (MANA) artık ETH balinalarının elindeki en büyük token konumunda.

Daha önce, en iyi Ethereum balinaları 76,5 milyon dolardan fazla değerde Shiba Inu (SHIB) tutuyordu. 29 Kasım’da WhaleStats, ilk 100 ETH balinasının 68 milyon doların üzerinde Shiba Inu’ya sahip olduğunu bildirdi.

Ancak, balinalar şu anda 1,05 milyon dolar değerinde MANA token sahibi. Bu bakiyenin, toplam holdingin %35’i olduğu tahmin edilmektedir.

Pazar tarafında, Shiba Inu fiyatı son 7 günde %5’in üzerinde arttı. SHIB, yazının yazıldığı sırada ortalama 0,0000094$ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %154 artarak 231 milyon dolara ulaştı.

Öte yandan, Decentraland fiyatı son 24 saatte %3.74 arttı. MANA, yazının yazıldığı sırada ortalama 0,4213 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %25 artarak 77 milyon dolara ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dünyanın Lider Sinema Zinciri Dogecoin Kabul Etmeye Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu