Metaverse Tokenları Bitcoin ve En İyi Kriptoları Geride Bıraktı, Sırada Ne Var?

En iyi metaverse tokenları, alana olan ilginin hızla artmasıyla daha da yükselmeye devam ediyor. Nisan ayındaki düşüşün ardından, ApeCoin (APE), Decentraland (MANA), The SandBox (SAND) ve Axie Infinity (AXS) dahil olmak üzere en iyi metaverse tokenları güçlü kazançlar kaydediyor.

Son 24 saat içinde, birçok metaverse tokenı, Bitcoin ve Ethereum gibi en iyi kripto para birimlerinden daha güçlü kazançlar elde ederek %5’ten fazla arttı. Ralli, bu hafta balina alımlarının ve metaverse’nin benimsenmesinin sonucudur.

En İyi Metaverse Tokenları Yükseliyor

Balinalar alt fiyattan metaverse token biriktirdikçe, metaverse tokenları ayın başından bu yana önemli ölçüde yükseliyor. Ayrıca, BlockFi’nin ABD dışındaki müşteriler için en iyi metaverse tokenlarının alım satımını başlatması da fiyat artışlarına neden oldu.

ApeCoin (APE) tokenı, son iki hafta içinde kripto pazarından daha iyi performans gösterdi. Kripto piyasası düşüşe tanık olurken, APE fiyatı neredeyse %50 artarak yaklaşık 26$’a yükseldi. Bununla birlikte, APE bir yıl boyunca kilitli kaldığından, Otherside metaverse lansmanından sonra fiyat 16 dolara düştü. Düşüşe rağmen, Ethereum balinaları düşük fiyatlardan yararlanmak için geri döndü. Ayrıca, bugün oylanan ApeCoin staking ve forum yeniden yapılandırması başka bir yükseliş hareketi getirebilir.

Decentraland (MANA) tokeni ayrıca diplerde biriken balinalar ve BlockFi tarafından alım satım için kullanılabilirlik ile yukarı yönlü bir harekete tanık oluyor. MANA, Ethereum balinaları tarafından son 24 saat içinde satın alınan ilk 10 tokendan biridir. MANA, 1 Mayıs’tan bu yana yaklaşık %20 arttı. Son zamanlarda, Standard Chartered ve Fidelity Investments, Decentraland aracılığıyla meta veri tabanı alanına girdi.

Sandbox (SAND), son 24 saat içinde Ethereum balinaları tarafından en çok satın alınan tokenlar arasında yer alıyor. En üst sıradaki Ethereum balinası “Bonobo” 1.510.593 SAND satın aldı. Ayrıca, Dubai’nin düzenleyici ve NFT kaşifi NFTSCAN’ın The Sandbox’ta arazi satın aldığı ve BlockFi’nin The Sandbox’ı ticaret ve teşvik için eklediği haberleri SAND fiyatlarını yükseltiyor. Fiyat, 1 Mayıs’taki dip seviyesinden bu yana yaklaşık %25 arttı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum Balinaları Metaverse Coinlere Yöneliyor

Ronin saldırısı nedeniyle fiyatlarda büyük bir düşüşe tanık olduktan sonra Axie Infinity (AXS) tokenı nihayet yukarı doğru hareket etmeye başladı. Ralli 4 Mayıs’ta şirketin Land stake ödüllerini açıklamasıyla başladı. Son 24 saatte fiyat %20’den fazla arttı. Ayrıca, BlockFi desteğinin de AXS tokeni için önemli olduğu kanıtlandı.

Metaverse’e İlgi Artıyor

Şirketler ve ünlüler, pazarda büyük fırsatlar gördükleri için metaverse gittikçe daha popüler hale geliyor. Son zamanlarda, Bored Ape metaverse’i Otherside, NFT basımı yoluyla sadece bir günde 320 milyon dolar topladı ve gas ücretleri rekor seviyelere yükselirken Ethereum ağını etkiledi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu