Ethereum Balinalarının Gözdesi ApeCoin’in Fiyatı “Otherside” Lansmanından Sonra Neden Düşebilir?

ApeCoin (APE) tokeninin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra, Yuga Labs kendi Metaverse’ü “Otherside”ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Animoca Brands ile ortaklaşa, sanal dünya 30 Nisan’da hayata geçecek.

Ancak metaverse’ün lansmanının önemli bir yönünün, Pazartesi günü rekor seviyeye ulaşan ApeCoin fiyatlarına ağırlık vermesi bekleniyor.

Yuga Labs, ApeCoin’i kilitleyecek

Yuga Labs, yalnızca ApeCoin’de kabul edilen teklifle, Hollanda usulü açık artırma ile Otherside arazisinin basımını başlatmaya karar verdi. Hareketin token fiyatlarında düşüşe neden olması muhtemel.

Yuga Labs ekibi, müzayede etkinliklerinden toplanan APE tokenların bir yıl süreyle kilitli kalacağını söyledi. ApeCoin DAO’da da başka oylama yapılmayacağını ekledi. Kullanıcıların darp etkinliğine katılmak için KYC’yi yapmaları gerekecek.

Ekip, darphanenin ApeCoin’de yapılacağını ve gaz ücretlerinin Ethereum’da (ETH) ödeneceğini özellikle belirtti. Bu arada, müzayede için başlangıç ​​fiyatı bu hafta içinde açıklanacak.

Duyuruya göre, BAYC ve MAYC sahipleri, müzayededen hemen sonra 21 gün boyunca NFT talep edebilecek. Raporlara göre, Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin taban fiyatı 142 ETH işaretine (yaklaşık 420.000 $) dokunmaya devam etti. Bu, NFT’ler için yeni zirve olarak kaydedildi.

ApeCoin son 30 günde %26’dan fazla arttı

ApeCoin’in fiyatları, başlangıcından bu yana %1600’ün üzerinde arttı. APE tokenı, son piyasa duygularıyla gitmeyi tamamen reddetti. Bitcoin’in (BTC) fiyatı son 30 günde %9’un üzerinde düştüğünde, ApeCoin %26 gibi büyük bir artış gösterdi. ApeCoin tokenı, toplam piyasa değeri 5 milyar doları aşan 29. en büyük kripto para birimi haline geldi.

İnternet çılgınlığı nedeniyle Yuga Labs topluluğu, Hacker’ların bazı saldırılarına tanık oluyor. Son zamanlarda, BAYC’nin resmi Instagram hesabı, bir dolandırıcılık web sitesi başlatan bazı bilinmeyen saldırganlar tarafından saldırıya uğradı. Bu, 2,8 milyon dolarlık hırsızlığa yol açtı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Binance CEO'su Twitter'ın Dogecoin'den Başka Kriptoları da Kabul Etmesi Gerektiğini Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu