Ripple (XRP) Sahiplerinin Sayısı Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

XRPL Services verilerine göre, XRP hesap sahiplerinin sayısı 4.5 milyon sınırını aşarak, bu yazının yazıldığı anda rekor seviye olan 4.506.842’ye ulaştı. Ekim ayının sonundan bu yana iki ayda, XRP sahiplerinin sayısı böylece 160.000 hesap arttı.

XRP hesaplarının sayısındaki artış, ekosisteme yeni kan kazandırmanın ve etkinliğini artırmanın yanı sıra, bu hesaplarda tutulan XRP sayısında da küçük bir artışa ve Ripple emanet hesaplarında bloke edilen sayılarının azalmasına neden oluyor.

Şu ana kadar XRP hesaplarında 56.283 milyon token bulunuyor. Emanet hesaplarında toplam 43,7 milyon token bloke olmaya devam ediyor. Şu anda 1.005 olan küçük ama artan sayıda boş hesap var.

XRPL NFT pazarında artış

Yeni standart XLS-20’nin yakın zamanda uygulanmasının bir sonucu olarak gelişen XRP Ledger üzerindeki NFT pazarı da istikrarlı bir şekilde büyüyor. Aralık ayının başından bu yana, XRPL NFT tekliflerinin sayısı %8,24 artarak 85.876’ya yükseldi ve bunun 71.917’si satış ve 13.959’u alış teklifi oldu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Satış Baskısı Devam Ederken Ripple Balinaları Yüklü Miktarda XRP Transfer Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu