Samsung Televizyonlarda NFT Dönemi!

Dijital sanat platformu ArtToken Perşembe günü yaptığı açıklamada, akıllı televizyonlarında NTF sanat içeriği sağlamak için Samsung Electronics ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Müşteriler artık Samsung’un akıllı televizyonları aracılığıyla evlerinden NFT sanat eserlerini satın alabilecek, depolayabilecek ve görüntüleyebilecek. Şirket, ArtToken’in NFT platformunun bir akıllı TV uygulaması aracılığıyla Samsung’a bağlanacağını söyledi.

Uygulama, 2 – 6 Eylül tarihleri ​​arasında Berlin’de düzenlenen Avrupa’nın en büyük beyaz eşya teknolojisi fuarı IFA 2022’de görücüye çıktı.

Bir Samsung yetkilisi, “Bir TV’nin teknolojik üstünlüğünü basitçe göstermenin en iyi yolu, doğal manzaraları veya sanat eserlerini gerçekçi bir şekilde dijital olarak ifade etmektir” dedi.

Yetkili, “Pahalı premium TV’leri pazarlamanın en etkili yolu olarak sanat eserlerine birinci sınıf bir görüntü eklemeyi düşündüğümüz için NFT sanat platformunu dahil etmeye karar verdik” dedi.

ArtToken CEO’su Hong Ji-sook gelişme ile ilgili şu açıklamada bulundu:

“Samsung’un genişletilmiş Smart Things platformuna dayalı olarak geliştirilen ArtToken’in yeni NFT TV uygulaması, tüketicilerin kişiselleştirilmiş bir çoklu cihaz deneyimi olarak TV kullanımını genişletirken NFT’lerin keyfini yeni ve daha açık bir şekilde çıkarmasını sağlayan yenilikçi bir çözüm”.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Şimdiye Kadar Satılan En Pahalı 20 NFT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu