Status (SNT) Nedir? Status (SNT) Geleceği ve Yorum 2022

Status (SNT) Nedir?

Status, eşler arası anlık mesajlaşma, bir kripto para cüzdanı ve çok işlevli bir Web3 tarayıcısını birleştiren açık kaynaklı bir platformdur.

Status, Ethereum’un büyüyen merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler), eşler arası anlık mesajlaşma, cüzdanlar ve cüzdanlar, kripto para birimi ve Web tarayıcısı3 ekosistemine erişim sağlayan iOS ve Android için açık kaynaklı bir mobil uygulamadır. Eyalet evrimi, hak sahiplerinin ağın geleceğini şekillendirmek için yeni teklifler sunmasına ve üzerinde oy kullanmasına izin veren SNT, projenin yerel yönetim tokeni olan Status Network Token’ın (SNT) kullanıcılar tarafından belirlenir.

Status, tek bir iOS ve Android uyumlu uygulamadan Ethereum’un büyüyen merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ekosistemine basit erişim sağlayan, eşler arası anlık mesajlaşmayı, bir kripto cüzdanını ve bir kripto cüzdanını birleştiren açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür. SNT, 2017’deki lansmanından bu yana, Ethereum ekosistemine bir dizi gelişmiş özelliğe sahip tek bir mobil ağ geçidi ve mesajlaşma platformu sağladı. State, Ethereum ekosistemine mobil dostu bir rampa sağlayarak tüm platformlar, veriler ve yeni nesil blok zinciri özellikli finansal ve yasal hizmetlere erişim gibi kullanıcı merkezli reklam modellerinde birleşik bir kullanıcı deneyimi sunar.

Status Network genellikle bir sosyal medya platformu olarak tanımlanırken, gerçekte proje, Ethereum ağına tek bir ağ geçidinde birleşen çok çeşitli özellikler geliştirir. Genel olarak, SNT teklifi üç ana işleve ayrılmıştır: dApp kürasyonu, Güvenli mesajlaşma, Dijital varlık yönetimi

Status uygulaması, bu özellikleri, yukarıdakilerin tümünü bir web tarayıcısı3 ile birleştiren iOS ve Android uyumluluğu ile paketlemiştir. Bu yaklaşım, şirketin blok zinciri özellikli uygulamaların faydalarını daha geniş pazara getirme hedefini temsil ediyor. SNT uygulaması amiral gemisi ürünü olsa da şirket, temassız bir banka veya kredi kartına benzer şekilde çalışan bir donanım cüzdanı olan Keycard da dahil olmak üzere başka ürünler de geliştiriyor.

Ayrıca SNT, İnternet’te kullanılan ve bireysel kullanıcılardan ziyade işletmeleri tercih eden mevcut reklamcılık modelini bozmayı amaçlıyor. SNT ile, platformdaki somut hizmetler karşılığında reklamcılarla ve diğer üçüncü taraflarla paylaşmak istediğiniz süreyi, dikkati ve verileri seçebilir veya üçüncü taraflardan veri paylaşmadan veya reklam almadan hizmetler için ödeme yapmayı seçebilirsiniz. . Bu nedenle SNT, yalnızca kullanıcıların blok zinciri tabanlı uygulamalarla etkileşim biçimini iyileştirmeyi değil, aynı zamanda daha eşitlikçi, kullanıcı merkezli ve eşitlikçi bir çevrimiçi deneyim yaratmayı da hedefliyor.

Status uygulaması, ücretsiz bir model üzerinde çalışan ve hesap oluştururken kullanıcının telefon numarası, e-posta adresi veya banka hesabı vermesini gerektirmeyen açık kaynaklı bir üründür. Ancak Status Network, reklam satmaktan veya kullanıcıların kişisel verilerini üçüncü taraflarla paylaşmaktan kar elde etmediğinden, platform, kullanıcıların bildirimleri almak ve projenin işletme maliyetlerini finanse etmek için paradan tasarruf etmek için mikro işlemler gerçekleştirmesini gerektirir.

Ayrıca Status, merkezi olmayan özerk bir organizasyondur, bu da projenin merkezi bir yönetim otoritesine bağlı olmadığı anlamına gelir. Bunun yerine, SNT Network topluluğunun üyeleri, hangi ekosistem özelliklerinin uygulanacağı veya değiştirileceği gibi geliştirme üzerinde tam kontrole sahiptir. Bu topluluk temelli yönetişim modeli, Devletin yerel ERC20 token’ı aracılığıyla etkinleştirilir. SNT token sahipleri, projenin nasıl geliştirilmesi gerektiğine ilişkin teklifleri başlatabilir ve oylayabilir. Devlet Ağındaki herhangi bir paydaş teklif verebilir ve topluluk üyelerinin oylarının yüzdesi, sahip oldukları SNT token’larının sayısıyla orantılıdır. Varlığının ilk günlerinde, topluluk çoğunlukla yazılımla ilgili konularda oy kullandı. Bununla birlikte, ağlar büyümeye devam ettikçe, topluluklar hem sosyal hem de yapısal olarak giderek karmaşıklaşan sorunlarla yüzleşmek ve çözmek zorunda kalacaklar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Telefonla Kripto Madenciliği Yapılır mı? Kapsamlı Bir Kılavuz

Status (SNT) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Jarrad Hope
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 6,804,870,174
  • Dolaşımdaki Arzı: 3.470.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 2.121.226.197,30
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,43
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 2,03
  • Proje Amacı: Bir akıllı telefon kullanarak Ethereum ağına bağlanmayı amaçlar. SNT Coin için ağı beslemek için State, bir telefon veya tablet aracılığıyla Ethereum merkezi olmayan uygulamalara (DApp’ler) erişim sağlar.

Status (SNT) Yorum

Status kullanıcıları güvende tutmak ve güven oluşturmak için tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Birincil yöntem, henüz iletişim kurmadığınız ağ dışı kullanıcılara mesaj göndermek için teminat olarak SNT yatırmanızı gerektiren bir istenmeyen posta önleme mekanizması olan TributetoTalk işlemidir. Kullanıcı mesajınızı onaylarsa, depozito iade edilecektir. Mesajın alıcısı yanıt vermezse, alıcıya bir token verilecektir. Bu, ağda sahte hesapların ve spam oluşturulmasını önler.

Status ayrıca, paydaşların diğer kullanıcıların itibarını artırmak için token’lar gönderebilecekleri bir itibar modeli uygular: Devlet ağının kullanıcıları arasında bir ağ güven ağı oluşturmaya yardımcı olan birinin teminatının dijital bir versiyonu. Haber grupları, gruplarına katılmak için bir gereklilik olarak minimum bir itibar puanı bile belirleyebilir, bu da sahte aktif hesapları sürdürmenin maliyetini önemli ölçüde artırır.

Gelişmiş hesap güvenliği için, cihazın kaybolduğu veya erişilemediği bir durumda bir hesabı kurtarmak için benzersiz bir yöntem sağlar ve her kullanıcı için benzersiz bir ortak anahtar kullanıcı adı oluşturur. Kullanıcılar, diğer güvenilir kişilerle paylaşılabilecek beş kurtarma anahtarı alır. Bir hesabı kurtarmak için bu anahtarlardan üçünün kombinasyonu kullanılabilir. Bu, blok zinciri cüzdanlarıyla ilişkili yaygın sorunlardan ve korkulardan birine karşı koruma sağlar: kalıcı varlık kaybına yol açabilecek tek bir başarısızlık noktası.

Status’un esnek hizmeti, mesajlaşma, sosyal medya, kripto cüzdanı ve Ethereum ekosistemi için uygulama mağazası öğelerini içerir: hepsi bir mobil portalda. Status, mahremiyet, sansür direnci ve topluluk odaklı gelişmeye öncelik vererek, İnternet’teki mevcut standartlara kullanıcı merkezli bir alternatif sunar.

Status (SNT) Geleceği

SNT Coin, hedefine ulaşma potansiyeline sahiptir. Özgürlük, güvenlik ve mahremiyet açısından da başarılı olan proje kripto uzmanları tarafından oldukça beğeniliyor. Halihazırda maksimum arzına ulaşmış olan projede sunulacak yeni token’ların olmaması, deflasyonist beklentileri güçlendirdiği ve kullanımla birlikte token potansiyelini ortaya çıkardığı görülüyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Status (SNT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Status (SNT)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu