Chrono.tech (TIME) Nedir? Chrono.tech (TIME) Geleceği ve Yorum 2022

Chrono.tech (TIME) Nedir?

Chrono.tech, Ethereum blok zincirinde çalışan merkezi olmayan bir işe alım çözümüdür. Bu açık kaynak projesi Uber’den ilham alıyor ve tıpkı Uber’in taksi endüstrisini bozduğu gibi finans endüstrisini ve küresel istihdamı bozmayı amaçlıyor.

TIME token’ı, Chrono.tech platformunun resmi kripto para birimidir. Tüm TIME ekosistemine güç veren yakıttır. Başka bir deyişle, TIME token’ı, TIME platformunun iş akışını sürdürmek için gerekli olan bir para kazanma aracıdır.

LaborX, TIME projesinin ana ürünüdür. Bu, müşterilerin mevcut işleri veya boş pozisyonları listeleyebileceği ve serbest çalışanların bu işleri bulabileceği bir pazar yeridir. LaborX, işgücü saati tedarikçilerine ödeme yapmak için LH token’ını kullanacaktır. LH token’ı, bir ülkedeki standart saatlik çalışma ücretinin standart değerine sahiptir.

TIME’ın çekirdek ekibi Sidney, Avustralya’da bulunuyor. Sergei Sergienko ve Paul Glover tarafından kurulmuştur. Sergei, Chrono.tech’ın CEO’su. Aynı zamanda Edway Group Ltd.’nin kurucu ortağıdır. ve G20 zirvesinde Avustralya’yı temsil etti.

Blockchain değişmez bir kayıt sistemidir ve üzerinde depolanan tüm veriler kalıcı olacaktır. Bu nedenle, güvenlik ve şeffaflığı sağlamak için TIME, verileri iki profile ayırır – genel profil ve özel profil. TIME, hassas verilerin asla blok zincirinde görünmemesini ve hassas olmayan verilerin Gezegenler Arası Dosya Sisteminde (IPFS) saklanmasını sağlar.

Şu anda TIME, Ethereum blok zincirine dayanmaktadır, proje Waves ve NEM gibi diğer blok zincirlerine taşınacaktır. Çoklu blok zinciri desteği, Chrono.tech’ın daha esnek olmasını sağlayacak.

TIME token’larının fiat para biriminde sabit bir değeri vardır. Her ülkenin kendi token’ı, ulusal çalışma saatlerinin standart değerine sahiptir. LH token’ın değeri ancak bu ülkenin saatlik ücretleri arttıkça artacaktır. Chrono.tech projesi blok zincirinden türetilmiştir. Bu, merkezi olmayan ve değişmez bir defter sağlar. Ayrıca, şeffaflık adına projenin kendisi açık kaynak kodludur.

Blok zinciri teknolojisinin kullanımı, üçüncü taraf müdahalesini ortadan kaldırarak basit, doğrudan ve hızlı bir işlem sistemi sağlar. Ayrıca, UI/UX ayrıca tek tıklama işlemlerini desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır.

TIME bir ERC-20 token’ıdır, bu nedenle yalnızca Ethereum özellikli bir cüzdanda saklanabilir. Popüler bir seçim MyEtherWallet’tir. TIME ayrıca ChronoWallet adlı kendi resmi cüzdanını da sunuyor. Web ‘e ek olarak, Ledger Nano ve Trezor gibi donanım cüzdanları da TIME depolamanın güvenli bir yöntemidir.

Sadece uçtan uca bir ödeme sistemi olan Bitcoin’den farklı olarak TIME, Chrono.tech ağının büyümesi için gerekli fonları toplamak için kullanılan bir araçtır. TIME ekosisteminin ayrılmaz bir parçasıdır ve diğer birçok işlevi sağlar.

LaborX’i piyasaya sürdükten sonra TIME, Chrono.tech platformunda daha da büyük bir rol oynayacak. TIME sahipleri, çalışma saati (LHT) token’ını çıkarmak için TIME token’larını yatırabilecekler.

Time Coin ise Şubat 2017’de piyasaya sürülen ve platformdaki ödemeler, stake ve diğer işlemler için kullanılan yerel kripto para birimidir. Bu proje finans dünyasına yeni bir bakış açısı getiriyor ve son zamanlarda Time Coin’in ne olduğu sorusu daha derinlemesine araştırılmaya başlandı. Nitekim 2020 yılında parça ERC-20, Polygon ve BEp-20 standartlarına göre yapılacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Merkeziyetsiz Sosyal Medya Nedir?

Şu anda Time, Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir, ancak geliştiriciler, Ethereum’un başarısız olması durumunda, diğer blok zincirlerine taşınabileceğini ve onu bir kripto para birimi haline getirebileceğini iddia ediyor.

Chrono.tech (TIME) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Sergei Sergienko
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 710,112
  • Dolaşımdaki Arzı: 710,112
  • Piyasa Değeri: ₺ 877,166,104
  • En Düşük Fiyat: ₺ 304.42
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 10,066.84
  • Proje Amacı: Chrono.tech projesi, İK, işe alım ve ödeme süreçleri için blok zinciri çözümleri sunar. Küresel işgücü piyasasında işe erişim ve işçi dövizlerinin önündeki birçok engeli kaldırmayı amaçlamaktadır.

Chrono.tech (TIME) Geleceği

Analistlerin TIME Token hakkındaki genel görüşü, yeni ekonomik düzende işgücü piyasası çözümleri sunduğu için olumlu. Projenin vizyon ve hedeflerine ulaşılırsa, pazar görünümü iyileşecektir. TIME Coin, küresel görünümdeki uzmanlardan tam inceleme aldı.

Chrono.tech (TIME) Coin, piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bir başarı rekoru kırdı. Bugün birçok alanda kripto projelerinin sunduğu hizmetler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. TIME Token, uzun vadeli yatırımlar için tam uzman incelemeleri alsa da, kısa ve orta vadeli yatırımlarda görülen ciddi piyasa riskleri, yatırımcıların dikkatli hareket etmeleri gerektiği sonucuna yol açmıştır. Genel olarak, karlı bir yatırım aracı olarak kabul edilir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Chrono.tech (TIME) Yorum

Chrono.tech, Uber’in önceki yolunu izleyerek başarılı olmayı hedefliyor. Chrono.tech’ın kripto para piyasasındaki faaliyeti başlangıcından bu yana oldukça istikrarlı bir seyir izledi. Tabii zaman içinde dalgalanmalar oluyor.

TIME, işe alım sektöründe 100 yıllık birleşik deneyime sahip uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından desteklendiğini iddia ediyor. Chrono.tech’ın planlandığı gibi geliştirilmekte olan ChronoMint ve TIMEx gibi birçok gelecek vaat eden projesi var ve amiral gemisi ürünü LabourX. Ancak yeni yatırımcılar yatırım kararı vermeden önce biraz daha beklemek isteyebilirler.

Chrono.tech (TIME) Nereden ve Nasıl Alınır?

Chrono.tech (TIME)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu