İşte Ethereum (ETH) Fiyatını Artıracak Olan Şey!

Ethereum’un -%0.5 ile -%4.5 arasında değişen ihracı ile Merge yükseltmesinin ardından deflasyonist olması bekleniyor.

Net günlük ihraçların azalması, kripto para biriminin kıtlığını artıracak ve böylece potansiyel olarak fiyatını artıracaktır. Bir yıl önce, Ethereum, Londra hard fork uygulanmasının ardından ilk deflasyon gününü yaşadı. Fidelity Investments küresel makro direktörü Jurrien Timmer, Ethereum’un Bitcoin‘den farklı olarak, yüksek bir ağ-fiyat oranı ile ödüllendirilmediğini belirtti. Ancak bu, Merge’den sonra Ethereum’un daha kıt olmasıyla değişebilir.

Merge yükseltmesinin başarılı bir şekilde uygulanmasına rağmen, Ethereum fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %9 düştü. Çok beklenen yükseltme, bir “haberi sat” etkinliği olarak sona erdi. Ayrıca, ABD hisse senetleri Perşembe günü Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini aşağı iten düşüşleri yeniledi.    


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bloomberg: Ethereum, BTC'nin Piyasa Değerini Aşma Yolunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu