Swarm City (SWT) Nedir? Swarm City (SWT) Geleceği ve Yorum 2022

Swarm City (SWT) Nedir?

Swarm City, kullanıcılara merkezi olmayan küresel bir hizmet sağlayıcılar ve tüketiciler topluluğuna erişim sağlayan, merkezi olmayan bir eşler arası ticaret platformudur. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve bir web uygulaması, Android ve iOS platformları olarak sunulacaktır.

Tek kelimeyle, Swarm City, üçüncü bir tarafın müdahalesi olmadan herkesin kendi markasını yaratmasına izin veriyor. SWT, Arcade City’yi Aralık 2015’te merkezi olmayan bir paylaşım platformu olarak başlattı. Grup, 2017 yılında Arcade City’den ayrıldı ve Swarm City’yi kurdu. O zamandan beri geliştirilmiştir.

SWT’nin platformuna bağlı bir dizi başarılı destekçisi var, örneğin: Paul Puey; CEO ve popüler Bitcoin cüzdan barındırma şirketi Edge’in kurucu ortağı. Paul Puey ayrıca CMS sistemini geliştirdiği UC Berkeley’den bilgisayar bilimi derecesine sahiptir.

Dmitry Buterin; Dmitry bir seri girişimci, üç adet multimilyon dolarlık şirketin kurucusu ve aynı zamanda blockchain eğitimi için en iyi web sitelerinden biri olan BlockGeeks’in kurucu ortağıdır. Aynı zamanda Vitalik Buterin’in babasıdır.

Antoine Verdon; Antoine, blockchain alanında danışmanlık ve geliştirme hizmetleri sunan BlockFactory AG’nin Kurucu Ortağı ve CEO’sudur. Antonie aynı zamanda Proxeus ve İsviçre Hukuk Teknolojileri Derneği’nin kurucu ortağıdır.

Uber, Amazon ve AirBnB gibi mevcut e-ticaret sistemleri, her birini doğrulayan sanal bir pazar yeri sağlayarak alıcılar ve satıcılar arasındaki şeffaflık boşluğunu kapatmada uzun bir yol kat etti. Ancak yukarıdaki sistemler, tek bir kimliğe sahip merkezi ve kontrollü bir sistem üzerine kuruludur. Bu da toplumda birçok sorun yaratır.

SWT, üçüncü tarafların müdahalesi olmadan merkezi olmayan iletişime dayalı bir platform oluşturarak bu sorunları çözmektedir. Ethereum blok zinciri ve akıllı sözleşmeler üzerine inşa edilen SWT, çok kanallı ödemeler için SWT token’larını kullanır.

Swarm City’nin temel amacı, aracıları ortadan kaldırarak ve süreci daha güvenli hale getirerek ticareti merkezden uzaklaştırmaktır. SWT, insanların kendi AirBnB ve Uber’lerini kurmalarını sağlamaya çalışıyor. SWT’nin altında yatan teknoloji akıllı sözleşmelere dayanmaktadır, bu da SWT’nin bile bir işlemin ortasında müdahale edemeyeceği anlamına gelir.

SWT arayüzü, ikisi arasında iletişim kurmak için hashtag’leri kullanacak. Hashtag, bir MiniMe akıllı sözleşmesidir. Herhangi bir Swarm City vatandaşı veya kullanıcısı, web arayüzüne yazarak bir hashtag oluşturabilir.

SWT veya Swarm City Token’ı saklamak, herhangi bir ERC-20 token’ını saklamak gibidir. Kripto para birimlerini depolamak için en iyi seçenek donanım cüzdanları olacaktır. Ledger Nano S veya Trezor gibi bir donanım cüzdanına yatırım yapabilir ve yine de kriptonuzu kaybetme konusunda endişelenebilirsiniz.

Şu anda bir donanım cüzdanına yatırım yapmak istemiyorsanız, her zaman bir web cüzdanı veya MyEtherWallet veya MetaMask gibi bir yazılım cüzdanı seçebilirsiniz. SWT resmi web sitesi ayrıca Arcade City token’larınızı Swarm City token’larına dönüştürmek veya kendi Swarm City token arkadaşınızı saklamak için kullanabileceğiniz bir web cüzdanı da sunar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Chromia (CHR) Nedir? Chromia (CHR) Geleceği ve Yorum 2022

Swarm City’nin ana ürünü bir token değil, bir arayüzdür. SWT Token, ağ üzerinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılacaktır. SWT ağını ne kadar çok kişi kullanırsa, SWT token’ı o kadar değerli olur. Ürün portföylerini yöneten diğer merkezi olmayan ticaret platformlarından farklı olarak SWT, hizmet sağlayıcıların ve tüketicilerin işlemleri gerçekleştirmesi için iletişim tabanlı bir sistem içerir.

Swarm City (SWT) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Paul Puey
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 8,536,073
  • Dolaşımdaki Arzı: 8,536,072
  • Piyasa Değeri: ₺ 6,843,102
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1131
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 4.59
  • Proje Amacı: Swarm City, Bitcoin’e benzer ancak Ethereum üzerinde çalışan bir eşler arası ödeme platformudur. Kripto para projesi, üçüncü tarafları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bu nedenle, tam eşler arası değişime izin verir.

Swarm City (SWT) Geleceği

Alternatif olarak, kiralama hizmetiniz varsa, SWT ödemesi karşılığında platformda sunabilirsiniz. Bu nedenle, birisi hizmetlerinizi kiralamaya veya satın almaya karar verdiğinde, karşılığında kripto olarak ödeme alacaksınız.

Platformun ekosistemine katkıda bulunduğunuz için SWT fiyatına da dolaylı olarak katkıda bulunuyorsunuz. Hal böyle olunca da mülkünüzün değerinin zamanla artma olasılığı artıyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Swarm City (SWT) Yorum

Önceden, varlık ticareti yapmak için güvenilir bir üçüncü tarafa ihtiyacınız vardı. Bu üçüncü taraflar genellikle işlemleriniz için komisyon alan bankalardır. Zamanla, Uber ve AirBNB gibi birçok yeni ödeme uygulaması ortaya çıktı.

Bu bankalar, bankalardan çok daha şeffaf olmalarına rağmen, sektörün tekel konumunu hızla işgal etmiş ve merkezi bir yapı ile yönetilmişlerdir. Swarm City, ödemeler ve eşler arası (P2P) ticaret için alan açmayı hedefliyor.

Swarm City (SWT) Nereden ve Nasıl Alınır?

Swarm City (SWT)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu