BLOCKv (VEE) Nedir? BLOCKv (VEE) Geleceği ve Yorum 2022

BLOCKv (VEE) Nedir?

BLOCKv (VEE), etkileşimli ve dinamik sanal varlıkların oluşturulmasını kolaylaştıran blok zinciri tabanlı bir kullanıcı arabirimi protokolüdür. Şirketlerin izlenebilir, geri kazanılabilir ve son kullanıcılara aktarılabilir akıllı ürünler satarak gelir elde etmelerini sağlayarak blok zincirinin toplu olarak benimsenmesini artırmayı hedefliyor.

BLOCKv, geliştiricilerin gerçek dünya değerine sahip “vAtoms” adı verilen akıllı ve dinamik sanal ürünler geliştirmek için BLOCKv’nin arayüz protokol katmanından yararlanabilecekleri bir aracı görevi görür. BLOCKv platformunda geliştiriciler, geliştirme kılavuzları, web API’leri, dağıtım ve analiz araçları dahil olmak üzere çeşitli araçlara erişebilir.

Geliştiriciler, uygulamalarına geçmeden önce farklı API’leri test etmek için etkileşimli bir laboratuvar da uygulayabilir. BLOCKv, platformdaki tüm işlemleri kolaylaştırmak için kripto para birimi “V” (VEE) kullanır. VEE tpken’ler farklı gruplar tarafından farklı amaçlar için kullanılır.

BLOCKv, geliştiricileri ödüllendirmek için VEE token’larını kullanırken, geliştiricilerin çeşitli vAtom işlemleri için ödeme yapmak için VEE token’larına da ihtiyacı vardır. BLOCKv, CEO’su Reeve Collins tarafından İsviçre’nin Zug kentinde kuruldu.

BLOCKv’yi kurmadan önce Collins Reeve, Tether’in ve Red Lever, Pala Interactive, FurionDirect, Traffic Marketplace ve Fingerprint Promosyon gibi diğer birçok projenin Kurucu Ortağı ve CEO’suydu. Gunter Thiel, BLOCKv’de CTO, Lukas Fluri ise COO olarak atandı.

Şirket ayrıca 13 danışmandan oluşan bir kurul tarafından desteklenmektedir. BLOCKv, token için talebe dayalı bir fiyat belirlemek üzere token oluşturma olayını seçti. Şirket, 19-25 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında 21.599.100 dolar toplayarak bir ilk token teklifi başlattı.

Satış öncesi ve ICO döneminde satılan toplam token sayısı, toplam token arzının yüzde 35’ini oluşturdu. BLOCKv (VEE) platformunda akıllı varlıkların geliştirilmesi, son kullanıcılar tarafından sahip olunan ve alınıp satılabilen ve farklı ortamlarla uyumlu yeni bir varlık sınıfı olan vAtoms modellerinin kullanılmasıyla kolaylaştırılmıştır.

Her vAtom, blok zincirine kaydedilir ve bu da onu benzersiz, doğrulanabilir ve izlenebilir kılar. Geliştiriciler, ayrıcalıklarını ve değerlerini artırmak için bu sanal atomları sınırlı miktarlarda serbest bırakabilir. vAtoms, akıllı sözleşme teknolojisi ile aynı mekanizmalar üzerinde çalışır, ancak ek özellikler içerir.

Akıllı sözleşmeleri yürütmek için token’ları kullanmamız gereken akıllı sözleşmelerin aksine, vAtoms hem yürütme kodunu hem de token’ları akıllı varlıklarda birleştirir. Ayrıca vAtoms, kullanıcılar için daha ilginç ve kullanışlı hale getirmek için 3D modelleri, animasyonları, müzik ve videoları ve diğer etkileşimli özellikleri birleştirir.

Bu, cep telefonları, akıllı TV’ler ve sanal ve artırılmış gerçeklik platformları gibi farklı platformlardan vAtom’lara erişim sağlar. vAtoms, birkaç farklı programlanabilir bileşeni entegre ederek geliştirilmiştir. Modeli ve varyasyonları tarafından tanımlanan tek bir akıllı varlık sınıfı olarak hareket ederler.

Her model, akıllı varlıkların doğasını ve işlevini tanımlayan bir dizi kural içerir. Bu şablonlar, ilgili vAtom yayınlandıktan sonra değiştirilemez hale gelir. Vatoms, farklı platformlardaki kullanıcılarla etkileşime girebildiğinden, vAtoms, bunlara erişmek için kullanılan platform veya ortama bağlı olarak farklı görünebilir ve işlev görebilir.

Her vAtom için erişim koşulları ve yöntemleri, model ve şablon varyasyonlarında önceden tanımlanmıştır. Bu yöntemlere “reaktörler” denir. BLOCKv platformu, sanal varlıkların oluşturulmasını ve dağıtımını basitleştirmek için tasarlanmıştır.

Platform, blok zinciri geliştirmenin daha zor yönlerini kendine saklar ve geliştiriciler için daha basit bir ortam sağlar. BLOCKv, basitçe bir kripto para birimi platformu olarak tanımlanamaz. BLOCKv, kâr amaçlı akıllı dijital varlıkların oluşturulmasını ve dağıtımını kolaylaştırabilen karmaşık bir blok zinciri tabanlı arayüz protokolüdür.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Audius (AUDIO) Nedir? Audius Coin Geleceği 2022

VEE token’ın amacı, yalnızca platformda eşler arası işlemlere izin vermekle sınırlı değildir. Farklı varlıklar, BLOCKv ekosisteminde farklı amaçlar için VEE token’larını kullanır. Token’ın kullanımı, hizmetler için ödeme yapmaktan çeşitli yarışmalarda geliştiricileri tanıtmaya kadar değişebilir.

BLOCKv ile diğer kripto para birimleri arasındaki en büyük fark, kullanıcılara blok zinciri teknolojisini benimsemeleri için etkileşimli bir yol sağlayan vAtom’dur. vAtom’lar sanal bir koleksiyon veya gerçek dünya ürünü ile ilişkilendirilebilir.

BLOCKv (VEE) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Reeve Collins
  • Yayınlanma Yılı: 2015
  • Blok Zinciri: Ethereum
  • Toplam Arzı: 3,646,271,241
  • Dolaşımdaki Arzı: 3.530.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 142,451,093
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.01828
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.87
  • Proje Amacı: Blok zinciri protokolleri ve son kullanıcılar arasında bir kullanıcı arayüzü görevi gören BLOCKv (VEE), kullanıcılar için bir arayüz protokolü düzeni sağlar. Kullanıcıların bu platform sayesinde yeni nesil programlanabilir NFT’leri yaratmayı başarmaları amaçlanıyor.

BLOCKv (VEE) Geleceği

BLOCKv sağlam ve avantajlı bir teknoloji olsa da, blok zinciri kullanımıyla ilgili dilsel bir sorunu, yani halk tarafından kabul görmemesi sorununu çözmeye çalışıyor.

BLOCKv platformu, teknik bilgisi olmayan kişiler tarafından kolayca anlaşılabilen ve ana akım olarak blok zincirinin benimsenmesini artırabilecek kullanım örneklerine sahiptir. BLOCKv, vAtoms’ta insanları platforma çekebilen bir etkileşim katmanı kullanır.

Platform esas olarak sanal dünyayı gerçek dünyayla birleştirmeyi amaçladığından, bu çaba, token’ın artan insan kullanımıyla token değerinin büyümesine yol açabilir. Amaca ve kullanım durumlarına göre, BLOCKv platformunun büyük bir büyüme potansiyeli olduğu görülüyor.

Bu platform nispeten kısa bir süredir piyasada olsa da pazardaki performansı nispeten iyi. Kripto para birimi mevcut büyüme oranını koruyabilirse, uzun vadeli etkili bir yatırım olabilir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

BLOCKv (VEE) Yorum

Dünyanın önde gelen NFT oluşturma, baskı ve dağıtım platformu olan BLOCKv, NFT geliştiricileri ve koleksiyoncuları tarafından yakından takip edilen projelerden biridir. Uzmanlar, projenin hitap ettiği kurumsal yatırımcı grubuna atıfta bulunarak projeyi yakından takip etti.

2017 yılından bu yana kurumsal portföylerini koruyan proje uzmanlarından gelen olumlu yorumlar çeşitli platformlarda paylaşılıyor. Fortune 500 kurumsal yatırımcı portföyüne sahip uzmanlar tarafından heyecanla takip edilen BLOCKv topluluğu, NFT’lerin artan popülaritesinden de yararlandı ve entegre teknolojilere sahip oldu.

Projenin geleceği hakkında olumlu yorum yapan uzmanlar, VEE tokeninin artan popülaritesinden ve yükselen fiyatından da etkileneceğine inanıyor.

BLOCKv (VEE) Nereden ve Nasıl Alınır?

BLOCKv (VEE)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu