Telcoin (TEL) Nedir? Telcoin (TEL) Geleceği ve Yorum 2022

Telcoin (TEL) Nedir?

Telcoin (TEL), Telcoin kullanıcılarının sahip olduğu merkezi olmayan bir finans platformunun yerel değişim, rezerv varlığı ve protokol token’ı aracıdır. TEL, son kullanıcıların, kullanıcıya ait merkezi olmayan finansal ürünlerin küresel bir paketine sorunsuz bir şekilde erişmelerini ve bunları güçlendirmelerini sağlar. TEL, platformun son kullanıcılarına belirli katma değerli hizmetler sağlamak için telekom ve aktif kullanıcılar gibi piyasa katılımcılarını koordine eder ve ekosistemi uyarlayarak dünyadaki her cep telefonu kullanıcısına hızlı ve uygun fiyatlı kullanıcı erişimi sağlamak için düzenlenen finansal ürünler durumunu sunar.

Telcoin Platformu Telcoin, aktif Telcoin kullanıcıları, mobil ağ operatörleri ve mobil finansal hizmet sağlayıcıları tarafından desteklenen, kullanıcıya ait merkezi olmayan bir finansal platformdur. Telcoin, telekomünikasyonu, kullanıcıların sahip olduğu merkezi olmayan bir finansal platform etrafında birleştirerek, dünyadaki her cep telefonu kullanıcısına, kullanıcıya ait finansal ürünlere erişim sağlamayı hedefliyor. Hızlı ve uygun fiyatlı, geleneksel bankacılık hizmetlerinden çok daha üstün.

Telcoin Pte. Ltd. Temmuz 2017’de Singapur’da oluşturulan Telcoin, herhangi bir mobil cihazda merkezi olmayan finansal hizmetlere erişim sağlamak için Ethereum blok zinciri teknolojisinden yararlanıyor. Şirketin lansman ürünü Telcoin Havaleleri, mobil platformlara ve cüzdanlara düşük maliyetli, yüksek hızlı dijital para transferlerine odaklanıyor. Telcoin Havaleleri, para göndermeyi uygun, uygun fiyatlı ve güvenli hale getirmek için dünya çapında telekom, mobil para ve cüzdan ortaklarıyla bağlantı kurar.

TEL kısa süre önce platformun 3. sürümünü piyasaya sürdü ve Akıllı Para Yatırma Ağı (SMS), kullanıcıya ait küresel havale ağı ve kullanıcılara ait merkezi olmayan bir dijital varlık değişimi olan TELxchange dahil olmak üzere kullanıcıya ait iki finansal ürünü tanıttı.

Telcoin, Singapur’da Singapur Para Otoritesi tarafından birincil ödeme kurumu olarak düzenlenir. TEL ayrıca Kanada ve Avustralya da dahil olmak üzere diğer birçok küresel pazarda kayıtlıdır ve düzenlenir ve Singapur, Tokyo, Dubai ve Los Angeles’ta ana ofisleri vardır. TEL, Şubat 2018’den beri GSMA’nın aktif bir üyesidir.

Telcoin (TEL) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Telekomünikasyon ve siber güvenlik alanında 12 yıldan fazla deneyime sahip girişimci olan Paul Neuner tarafından kuruldu.
 • Kuruluş Yılı: 2017
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 100,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 60.990.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 4.360.718.034,04
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0,067
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,96

Telcoin (TEL) Geleceği

Telekomünikasyon sektöründe fark yaratan bir proje olan TEL, kullanıcıların düşük maliyetli mobil para platformları ve e-cüzdan kullanmalarına olanak tanıyor. Ayrıca, kullanıcıların yüksek iletişim hızlarına ulaşmasını sağlamak için küresel telekomünikasyon şirketleri ile geliştirmeler yapmaktadır. Sonuç olarak, TEL token’ın fiyatı çok yüksek seviyelere ulaşabilir.

TELn, lansmanından sonra hızlı yükselişiyle dikkatleri üzerine çekti. Daha sonra nispeten istikrarlı bir fiyat tablosu çizdi. Son birkaç aydır Bitcoin ve kripto piyasası ile birlikte hacmi artan TEL, yatırımcılarına önemli getiriler sağladı. Bu kadar hızlı ve dik bir yukarı eğri çizmek, kripto yatırımcılarını TEL satın alıp almamayı merak ediyor. Sabit TEL arzı, yüksek potansiyel ve daha yüksek seviyelerin amacı nedeniyle, birçok analist bu varlıktan uzun vadeli karlar beklemektedir. Ancak kripto para piyasasında her zaman bir düzeltme riski vardır ve yatırımcılar bu riskle gönüllü olarak işlem açmalıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Gulden (NLG) Nedir? Gulden (NLG) Geleceği ve Yorum 2022

Ayrıca TEL’in boğa olup olmadığı sorusuna genel olarak olumlu cevap verilebilir. Projenin dünyadaki tüm mobil kullanıcılara ulaşma hedefi, gelecekte daha yaygın olarak kullanılmasına olanak sağlayabilir. Ne kadar çok kullanıcı ulaşırsa, TEL fiyatı o kadar yüksek olacaktır. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Telcoin (TEL) Yorum

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen TEL projesi, merkezi olmayan bir ağın gücünü çok imzalı kriptografik güvenlikle birleştiriyor. TEL, Ethereum blok zinciri ağına dayalı bir ERC20 token’ı gibi davranır. TEL token, bu ekosistemdeki e-ticaret sitelerinde yapılan ödemeler için kullanılır. Bu özellikler nedeniyle, kripto para birimi uzmanları eleştirilerde bulundu.

TEL platformu, kendi kripto para birimi için bir teşvik modeline sahiptir. Bu modele göre Telcoinler, ICO’dan 10 yıl süreyle yıllık yüzde 5 oranında dağıtılır. Kullanıcı benimsemesi için kritik dönem olan teşvik sistemi, ikramiyelerin ağı benimseyenlere düzenli olarak dağıtılmasını sağlar. Bonus token’ların dağıtımı, ağa katılan kullanıcı sayısını artırır ve TEL’in hedef fiyatına ilişkin beklentileri artırır.

platformunun mobil ağ ile entegrasyonu, esnek token fiyatları ve API değişim avantajları sunar. TEL, mobil harcama sistemi ile entegre olabilen mobil uyumlu teknolojiye sahiptir; online para transferlerinde, uluslararası ödemelerde, mobil ödemelerde, kredi ödemelerinde ve para transferlerinde kullanılmasına izin verir. Platform çalışanları için bir “Tenx cüzdan” sağlamanın yanı sıra, gelecekte farklı operatörlerle çalışan kendi cüzdanlarını da piyasaya sürmeyi planlıyor.

Bu şekilde daha fazla kullanıcı ağa katılacak ve TEL daha fazla kullanılmalıdır. Analistler, tüm bu özellik ve avantajlarla mobil ağlarla uyumlu TEL’de daha yüksek seviyeleri hedefliyor. TEL, kripto ve Bitcoin pazarlarının büyümesine bağlı olarak hızlı bir yükseliş trendi gösterebilir.

Telcoin (TEL) Nereden ve Nasıl Alınır?

Telcoin (TEL)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • KuCoin
 • Uniswap
 • Balancer
 • 1inch Exchange
 • Sushiswap
 • Sushiswap (polygon)
 • Quickswap (polygon)
 • Bilaxy

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu