XRP, Bitcoin’e Karşı Rekor Kırdı

Kripto analiz ajansı Santiment’e göre, bilançoları 1 milyon ila 10 milyon veya daha fazla XRP olan en büyük XRP balinaları, özellikle çok yönlülükleri nedeniyle son iki yılda son derece ilginç davranışlar sergiledi.

XRP / BTC fiyat oranı, Ripple ile SEC arasındaki potansiyel uzlaşmanın devam eden iyimserliğiyle bir yılın en yüksek seviyesi olan 0,000025’e ulaştı. 1m ila 10m arasında XRP tutan aktif balina adresleri 2020’nin sonlarından bu yana bir birikim modelinde.

Santiment

Santiment’in belirttiği gibi, sonuç olarak, XRP’nin hafta başından bu yana %60’tan fazla artmasıyla, pozisyon biriktiren en aktif balinalar fayda sağlıyor. Aynı zamanda XRP, Bitcoin‘e karşı bir yıllık rekor kırdı ve 1 XRP için 0,000026 BTC’ye ulaştı. Tüm kripto piyasası, son derece olumsuz temeller ve teknik faktörler arasında sallanırken, XRP’nin sonucu önemli ölçüde göze çarpıyor. Bu fiyat hareketinin nedeni, muhtemelen Ripple ile SEC arasında XRP’nin statüsüne karar verecek olan yasal bir savaşın yakın sonucu.

Bununla birlikte, XRP‘nin bir hafta içinde bu kadar büyük bir değerle inanılmaz büyümesinin, bilen herhangi bir kişinin eylemlerinin sonucu mu yoksa tamamen sıradan meraklıların ve yatırımcıların spekülasyonlarından mı kaynaklandığı sorusu ortaya çıkıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   XRP Ağustos'ta Nasıl Öne Çıktı? İşlem Hacmindeki Büyük Sıçrama ve Ripple'ın Rolü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu