İşte Ethereum Rakibi Algorand’ın Yükselişinin Olası Nedeni!

Algorand (ALGO) geçen hafta %28 artarak haftalık en çok kazananlar arasında yerini aldı. Algorand’ın geçen haftaki %28’lik kazancına iki potansiyel faktör katkıda bulunmuş olabilir: FIFA ile ortaklığıyla aynı zamana denk gelen faiz artışı ve kullanıcı tabanı ve TVL’deki pozitif büyüme.

Zincir içi analitik firması IntoTheBlock, Algorand’ın yeni kullanıcılarda bir artış gördüğünü ve bunun da genel olarak olumlu olan blok zinciri için aktivitede büyüme getirebileceğini bildirdi. Günde 5.000’den fazla yeni kullanıcının eklenmesinin şimdi 20.000’e yükseldiğini belirtiliyor.

Algorand’ın CTO’su John Alan Woods da, blok zincirinin TVL’sinde tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlediğini tweetledi. Kilitli toplam değer veya TVL, merkezi olmayan bir finans (DeFi) sistemine veya DeFi protokollerine yerleştirilen kripto varlıklarının genel değeridir ve belirli bir DeFi ekosistemine ilgi gösterebilir.

Algorand, FIFA ortaklığından bu yana yatırımcıların ve futbolseverlerin ilgisinde bir artış gördü. FIFA, bu ayın başlarında, futbolseverlerin FIFA Dünya Kupası oyunlarından en unutulmaz anların benzersiz dijital hatıralarını satın almalarını sağlayacak yeni bir platform olan “FIFAplusCollect”i tanıttı. Son ortaklıkları kapsamında FIFAplus Collect, Algorand blok zincirini kullanarak sahiplik onayını doğrulayacak.

Algorand ayrıca, eski bir Visa ve Fidelity yöneticisi olan Michele Quintaglie’nin pazarlama müdürü olarak atandığını duyurdu.

Algorand liderlik ekibine katılan Quintaglie, geçici CEO Sean Ford’a rapor verecek ve Algorand’ın markasını oluşturmaya ve stratejik büyüme girişimleri yoluyla ulaşmaya odaklanarak küresel pazarlama ve iletişimi yönetecek. Yeni bir CMO’nun işe alım haberleriyle birlikte, ALGO’nun artmasına yardımcı olabilecek FIFAplusCollect pazaryeri yayına girdi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dünyanın En Büyük Sinema Zinciri Dogecoin ve Shiba Inu Kabul Ediyor

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu