Balinalar Daha Fazla Dogecoin (DOGE) Satın Alıyor

IntoTheBlock veri toplayıcı tarafından sağlanan veriler, Dogecoin’in son birkaç günde fiyatı yükselirken balinaların daha fazla DOGE satın aldığını gösteriyor. Birkaç yeni balina yatırımcısı da DOGE ağına katılarak yarım milyardan fazla meme parası satın aldı. Grafik, @ali_charts adlı trader tarafından Twitter sayfasında paylaşıldı.

Grafikten elde edilen veriler, 100 milyon Dogecoin’den 1 milyar Dogecoin’e kadar olan Dogecoin adreslerinin miktarının %5,13 arttığını gösteriyor. Özellikle altı yeni balina, DOGE ağına katılarak cüzdanlar kurdu ve yaklaşık 62.000.000 Dogecoin satın aldı.

Son birkaç gün içinde meme token fiyatı yaklaşık %10 arttı. 21-23 Eylül tarihleri ​​arasında Binance borsasında %9,48 artış gözlemlendi. Meme coin 0.06205 dolara yükselmeyi başardı. Ancak şimdiye kadar, daha önce kazandığı kazançların bir kısmını kaybetti ve 0.06079 dolardan el değiştiriyor. Dogecoin, en büyük piyasa değerine sahip ilk 10 kripto para listesine geri dönmeyi başardı ve DOT’u 10. sıradan itti.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tron ve Bittorent Güney Kore'nin En Büyük Borsalarından Birinde Listeleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu