Yield Guild Games (YGG) Nedir? Yield Guild Games (YGG) Geleceği ve Yorum 2022

Yield Guild Games (YGG) Nedir?

Yield Guild Games (YGG), merkezi olmayan bir kripto para projesi olarak tanımlanabilir. Proje kapsamında sanal dünyada NFT’ye yatırımlar yapılıyor. Projenin temel amacı, dünyanın en büyük sanal ekonomisine ulaşmaktır. YGG ekibi, varlıklarının kullanımını optimize etmeyi ve elde ettikleri geliri paydaşlarla paylaşmayı hedefliyor. YGG projesi oyunculuk alanına yöneliktir ve oyuncuların birlikte kazanmasını ister. Yield Guild Games (YGG) grubunun web sitesindeki verilere göre, platform kullanıcıları kendilerini “metaverse dünyasını keşfeden yeni gezginler” olarak tanımlıyor.

Yield Guild Games, Axie Infinity’yi başlatan ekibin bir parçası olan Gabby Dizon tarafından kurulan bir oyun stüdyosu tarafından yaratıldı. Proje, kullanıcılara blok zinciri tabanlı oyunlar sağlayan merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO). Platform ayrıca kullanıcıların NFT satın almalarını sağlayan bir hizmet sunuyor. Yield Guild Games (YGG), topluluğa ait varlıkların kullanımını en üst düzeye çıkararak en istikrarlı küresel sanal ve oyun ekonomisini yaratmak istiyor. Ayrıca platform, tüm token sahiplerini mümkün olan en iyi şekilde ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Proje, DeFi ile NFT’yi birleştirdi. Oyun içeriğinin geliştirilmesi ve platformun ekonomik yapısı sayesinde YGG, Axie ve SandBox gibi blockchain oyunlarında değer odaklı bir sanal dünya kurmayı başardı. Yazıldığı sırada, YGG’nin piyasa değeri 280 milyon dolar civarında. YGG, Polygon, Blocktower, Scalar Capital, Youbi Capital, Delphi Digital, Sparq ve Bitscale Capital gibi şirketlerden başarıyla fon aldı. Proje, blockchain oyun endüstrisinin tüm yönlerinde NFT’nin değerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor.

Yield Guild Games (YGG) merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. DAO’lar veya Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar olarak da bilinen bu kuruluşlar, faaliyetlerini kripto para birimlerinin genel felsefesi doğrultusunda yürütürler. YGG de böyle bir platform. YGG projesinin bir parçası olarak blockchain tabanlı oyunları öne çıkarmayı hedefliyor. Grup, sanal dünyada NFT’lere yatırım yaparak faaliyet gösterecek. Örneğin YGG platformu yardımıyla kullanıcılar Axie Infinity evreninde kendi sanal ve karlı evrenlerini geliştirebilecekler. Axie Infinity, kullanıcıların sanal dünyalarını genişletmelerine olanak tanıyan bir meta veri deposu platformudur. Platform hakkında bilgi, konuyla ilgili hazırladığımız detaylı incelemeyi inceleyerek edinilebilir.

YGG projesi, sürdürülebilir sanal ekonomiler yaratma fikrine dayanıyor. Proje kapsamında platform kullanıcıları da sanal dünyaya girmeye ve bu ekonomiye katılmaya teşvik ediliyor. YGG grubuna göre bir gün sanal ekonomi çok önemli hale gelecek. Hatta bazıları, bu tür ekonomik sistemlerin bugün baskın sistemlerin yerini alabileceğini düşünüyor. Bu tam olarak YGG ekibinin düşündüğü şeydi. Bu nedenle YGG ekibi, kullanıcılarını süper ters evrende yaratıklar inşa etmeye teşvik ediyor. Böylece YGG platformunun kullanıcıları geleceğin ekonomik sisteminde yerlerini almış olacaklar.

Yield Guild Games (YGG) projesinin kurucu şirketi Filipinler’de bulunuyor. Gabby Dizon adlı bir girişimci tarafından kurulan şirket, kripto alanındaki başarılı çalışmalarıyla tanınıyor. Şirketin başarıları arasında Axie Infinity veya Yearn Finance gibi ünlü projeler var. Şirket, bu projelerde önemli görevler üstlenmiş ve ekosisteme önemli katkılarda bulunmuştur. Söz konusu şirket bir nevi oyun stüdyosu olarak faaliyet gösteriyor. Stüdyonun arkasındaki ekibin her bir üyesi, önemli bir akademik geçmişe ve blok zinciri alanında kapsamlı deneyime sahiptir. Örneğin, şirketin kurucularından Beryl Li, tanınmış bir Cambridge Üniversitesi lisansüstü geliştiricisidir. İsim, 2016 yılında kripto alanına hızla girdi. O zamandan beri Li, önemli blok zinciri projelerinde aktif olarak yer aldı.

Yield Guild Games platformu 2020 yılında faaliyete geçti. Platformun kripto para birimi olan YGG tokenı 2021 yılında borsalarda işlem görmeye başlıyor. YGG tokeni kısa süreliğine birçok borsada listelenmeyi başarıyor. Kullanıcılarının karşılaştığı YGG token’ları, nispeten dalgalı bir fiyat tablosu üretti. NFT alan adının gelecekte vazgeçilmez olduğunu ifade eden ekip, sahada çalışma kararı aldı. Piyasanın her zaman sürprizlerle dolu olduğunu asla unutmayın.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Band Protocol (BAND) Nedir? Band Protocol (BAND) Geleceği ve Yorum 2022

Yield Guild Games (YGG) platformu, çalışma alanı olarak metaverse bölgesini seçti. Sahaya müdahale edecek olan YGG ekibi, NFT’leri değerlendirmeyi hedefliyor. Binance’de YGG tokenlerini stake etme seçeneği de var. Sonuç olarak, kullanıcılar bahis yaptıkları YGG’ye karşılık gelen bir gelir elde edebilecekler. NFT’ye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar bu ihtiyaçlarını YGG platformunu kullanarak karşılayabilirler. Tabii ki, kullanıcılar yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.

Yield Guild Games (YGG) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Gabby Dizon
  • Kuruluş Yılı: 2020
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 115,369,941
  • Piyasa Değeri: ₺ 1,656,850,291
  • En Düşük Fiyat: ₺ 5.51
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 202.19
  • Proje Amacı: Yield Guild Games (YGG), sanal NFT dünyasına yatırım yapan bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyondur (DAO). Kuruluşun amacı, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirmek, faydayı en üst düzeye çıkarmak ve geliri paydaşlarla paylaşmak için varlıkları optimize etmektir.

Yield Guild Games (YGG) Geleceği

Kripto yatırımcıları tarafından yakından izlenen uzmanlar, YGG Coin’in potansiyeline dikkat çekti. Varsa mevcut fiyatı değerlendirdikleri bu metaverse projesinde yatırımcıları orta ve uzun vadede güzel fırsatların beklediğine inanılıyor. Merkezi olmayan oyunlarla ilgilenen geniş bir kitlenin ilgisini çekeceğine inandıkları YGG tokeninin geleceği için önümüzdeki 5 yıl içinde çok yüksek seviyelerin ortaya çıkması bekleniyor.

MACD ve RSI’ın aşırı alım bölgesinde olduğunu hatırlatan analistler, süreçte destek kırılmadığı sürece yukarı yönlü hareketin devam etmesini beklediklerini söylediler. Analistler, Fibonacci sayılarını takip etmenin ve muhtemelen en yakın destek noktalarına dayanarak yeni bir satın alma kararı vermenin gerekli olduğunu söylüyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Yield Guild Games (YGG) Yorum

NFT’ler ve Blockchain tabanlı oyunlar son zamanlarda çok popüler hale geldi. Dolayısıyla bu alanda faaliyet gösteren platformlar ve kripto para birimleri de oldukça ilgi görüyor. Bu nedenle YGG göz alıcı bir kripto para birimi olarak kabul edilebilir. YGG Coin Nasıl, şirket sürekli NFT oyunlarına yatırım yaptığı için açık bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Paranın geleceğini parlak hale getirir. Ygg coin gelecek vaat eden bir kripto para birimi olarak planlanıyor. Kullanıcılar Ygg projesine güvenirse, çok potansiyel bir token olacaktır.

Yield Guild Games (YGG) Coin, popüler bir metaverse token’ıdır. Metaverse projeleri üzerindeki etkisinin yanı sıra, iç dinamikleri de fiyat açısından altcoinleri destekliyor. Yükseliş trendinde olan YGG Coin, uzmanlara göre yatırım portföyüne dahil edilmeli ve orta vadede karlılık için iyi bir potansiyele sahip olduğu değerlendiriliyor.

Yield Guild Games (YGG) Nereden ve Nasıl Alınıır?

Yield Guild Games (YGG)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu