YOYOW (YOYO) Nedir? YOYOW (YOYO) Geleceği ve Yorum 2022

YOYOW (YOYO) Nedir?

YOYOW’un arkasındaki ekip, içerik sağlayıcıların Facebook, Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarına büyük miktarda trafik ve gelir getirdiğine inanıyor. Ancak bu platformların başarısında içerik üreticilerinin payı olsa da, pastanın büyük kısmı platformların kendilerine ait. YOYO geliştiricileri bu adaletsizliği çözmek istiyor.

YOYO, yaratıcıları ödüllendirmek için şeffaf bir inceleme sistemi ve yeni bir sosyal medya platformu oluşturmak için yola çıktı. Blockchain kullanımı ile adaletsizliğin önüne geçmek istiyoruz. Platform, bunu başarmak için başka bir fikir birliği mekanizması kullanır: Tat Kanıtı (PoT) veya Akış Kanıtı (PoF). Ağ, tüm formatlardaki içeriği destekler: platform aracılığıyla paylaşılabilen video, metin, ses, video ve canlı akış.

Token’ın maksimum arz sınırı yoktur. Sınırlı sayıda token olmadığı için yüksek enflasyona maruz kalabilir veya iş modelini değiştirmek zorunda kalabilir. YOYO token’ları, YOYO platformunda yaratıcıları ödüllendirmek için kullanılır. Dolayısıyla YOYO’nun kaderi tamamen vakfın durumuna bağlıdır.

YOYO token’ları, bazıları marjı kabul eden ancak birçok borsada listelenmeyen birkaç borsada mevcuttur. Belirli borsalar dışındaki borsalarda yeterli likiditeye sahip değildir. Piyasada rekabet başka bir konu. YOYOW’un başarmaya çalıştığı şey, bir dereceye kadar STEEM, Hive gibi platformlar tarafından yapıldı.

CoinMarketCap’e göre, 2018’in başında STEEM, YOYO’nun 30 milyon dolarlık piyasa değerine kıyasla 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahipti. Öte yandan içerik üreticilerini bir platforma çekmek kolay bir iş değil. İçerik üreticileri genellikle çok sayıda abonesi olan platformlara hitap etme eğilimindedir, bu nedenle iyi pazarlanmaları gerekir.

Bir süredir piyasada olan YOYO, henüz birden fazla dili desteklemiyor. Teknolojik avantajları olabilir ancak platform kullanılmadığında bu avantajların boşa gittiği söylenebilir. Dolaşımdaki token’ların en az yüzde 1’ine sahip çok fazla adres olduğunu da belirtmeliyiz. Bu, az sayıda balinanın büyük miktarda token’la piyasayı etkileyebileceği anlamına gelir.

YOYO, Blockchain teknolojisini kriptografik teknoloji ve P2P iletişim teknolojisine dayalı bir veri entegrasyonu ve iletişim aracı olarak tanımlar. Bu tanımla, merkezi otorite kontrolünün olmaması, üçüncü taraflara güvenmeye gerek olmaması ve şeffaflığın blockchain’in temel özellikleri olduğu söyleniyor. YOYO, katılımcı katkılarını ölçmek ve içerik üretim endüstrisindeki katılımcılara merkezi olmayan yöntemlerle ortak değer sağlamak için blok zincir teknolojisini kullanır.

Öte yandan, YOYO makul bir içerik gelir dağıtım mekanizması kurar ve içerik ekosisteminin içerik üreticileri, içerik yatırımcıları, içerik küratörleri ve uygun teşvik ve getirilere sahip tüketiciler tarafından yönlendirilmesi için içeriğin kullanıcı derecelendirmelerine dayalı bir değer ağı oluşturur.

Ayrıca YOYO coin ortak hesap ve değer aktarıcısı olarak tanımlanır. Token’lar, özel varlıklar veya öz sermaye türleri olarak görünür. Merkezi bir kamu blok zinciri olarak YOYO, kullanıcıların token’ları yayınlamasına ve özelleştirmesine yardımcı olur ve güçlü yönetim özellikleri ve kullanımı kolay bir yönetim arayüzü sağlar. Kullanıcılar, kayıtlarının bozulması konusunda endişelenmeden YOYO ağında kendi dijital varlıklarını yönetebilir.

Çin’deki en büyük içerik paylaşım platformu olan Bitshares topluluğunun kıdemli üyeleri tarafından geliştirilen tek katmanlı bir sosyal medya platformudur. İlk sürüm önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek. Yoyow uluslararası pazarlar projesinin iletişim direktörü Alex Lee, bu yeni kripto para birimine olan güvenini vurgulayarak, “Yoyow, Facebook, Quora ve Zhihu’nun blok zinciri versiyonu olacak” dedi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Revain (REV) Nedir? Revain (REV) Geleceği ve Yorum 2022

Yoyow’un diğer para birimlerine göre avantajlarını şöyle sıraladı: İlk olarak, YOYO blok zinciri Grafen üzerine inşa edilmiştir, yüksek onay hızları sunar ve içerik oluşturuculara, küratörlere ve üçüncü kişilere daha fazla ödül getirmek için yeni bir fikir birliği algoritması olan PoF’u kullanır. parti platformları (akış kanıtı). İkincisi, fiyat dalgalanmalarını önlemek için yıllık etki oranı token seviyesinin altına düşecek ve böylece yatırımcılarımızın mevduatlarının aşınmamasını sağlayacak. Üçüncüsü, kapsamlı araç setleri, projeyi daha sürdürülebilir kılmak için içerik uygunluğu ve reklam sistemi için yerleşiktir.

YOYOW (YOYO) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Qiang Lu
  • Yayınlanma Yılı: 2017
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 1,070,378,767
  • Dolaşımdaki Arzı: 522,579,296
  • Piyasa Değeri: ₺ 11,410,458
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.01057
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.26
  • Proje Amacı: Amaç, içerik ekosistemindeki içerik oluşturuculara, içerik savunucularına, küratörlere ve tüketicilere karşılıklı teşvikler ve geri bildirim sağlamaktır.

YOYOW (YOYO) Geleceği

Yoyow Coin Future hakkında yorum yapmak için özellikle 2022’de büyük bir sıçrama bekleniyor. Çeşitli uzmanlar ve yorumcular Yoyow’un gelecekte yükseleceğine inanıyor. Kripto paranın da bu yıl yüksek bir seviyeye ulaşması bekleniyor. Token bu hedefe ulaşırsa, inanılmaz bir kar elde edebilirsiniz.

Şimdi geleceğe baktığımızda, kripto büyümesi ve piyasa değeri gibi daha ilginç zamanlar görebiliriz. Özellikle token’ın piyasa değeri önemli ölçüde artabilir ve bu coin ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

YOYOW (YOYO) Yorum

İçerik üretim platformları son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu nedenle YOYOW platformunun ve dolayısıyla YOYOW coin’in popülaritesinin de arttığı görülüyor. Ancak piyasanın son yükseliş trendinin yakın gelecekte YOYOW’a düşeceğini düşünen yatırımcılar olumlu geri bildirimler vermeye devam ediyor.

Yoyow Coin’i değerlendirirken, Yoyow’un platformuna daha fazla trafik çeken faydalı içerik oluşturan kullanıcılara değerli ödüller sunduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, Yoyow Coin gelecek için oldukça umut verici görünüyor. Ancak, yukarıdaki ayrıntılar sadece yorumdur ve piyasa dalgalanmaları ile yatırım yaparken akılda tutulmalıdır.

YOYOW (YOYO) Nereden ve Nasıl Alınır?

YOYOW (YOYO)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu