Bitcoin 14.500 Dolar Seviyesini Aştı - BTC MAGAZİN

Bitcoin 14.500 Dolar Seviyesini Aştı

  • Dünyanın en popüler kripto para birimi 14.500$ seviyesini aştı.

Bir TradingView grafiğinden alınan verilere göre; lider kripto para birimi Bitcoin’in borsa kuru, Ocak 2018’den bu yana ilk kez 14.500$’lık direnci aştı.

Bu büyüme, Skew tarafından bildirildiği üzere Bitcoin vadeli işlemlerine olan açık faizin ve CryptoQuant tarafından yakın zamanda bildirildiği üzere Binance’de kaldıraç temelli BTC işlemlerinin son zamanlarda artmasıyla tetiklendi.

Genel olarak, finans kurumlarından fon girişi, kademeli olarak uygulanan yeni pandemik karantinalar ve yeni parasal genişleme önlemleri dünya merkez bankaları tarafından tartışılıyor.

31 Ekim’de – Cadılar Bayramı’nda – ve Bitcoin Whitepaper’ının yayınlanmasının 12. yıldönümünde BTC fiyatı iki yıldır ilk kez 14.000$ seviyesinin üzerine çıktı.

Bitcoin, büyük bir geri çekilme olmaksızın kararlı bir şekilde 14.000$ seviyesinin üzerinde işlem görüyor – 4 Kasım itibariyle BTC 10.000$ seviyesinin üzerinde 100 günlük tutuldu.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu