''Bitcoin Fiyatı 10.000 Doların Üstüne Çıkmasa da...'' - BTC MAGAZİN

”Bitcoin Fiyatı 10.000 Doların Üstüne Çıkmasa da…”

Peter Schiff tarafından yayınlanan yakın tarihli bir ankete göre, Bitcoin sahiplerinin aslan payı, önde gelen kripto para biriminin fiyatının 10.000 doların üzerine çıkmaması durumunda BTC’lerini saklamaya devam edecek.

Son 20 gündür, Bitcoin, boğalar ve ayılar bir miktar dengeye ulaşırken çok sıkı bir ticaret aralığında sıkıştı.

Azarlama Kültü

Bitcoinin arzının yüzde 61’inin bir yıldan fazla bir süre içinde hareket etmemesi, hodlers’ların ne kadar kararlı olduğunu gösteriyor.

Yakın tarihli bir Chainalysis araştırması, Bitcoin sahiplerinin yüzde 60’ının kripto paralarının yüzde 75’ini hiç işlemediğini gösteriyor.

2018 CNBC belgeselinde, bir ağaç evinde yaşayan kripto milyoneri Justin (“Kripto Çocuğu”) tüccarlara “hain” diyorken, kripto para saklamak için para yatırmamaya dikkat çekildi.

Son on yılın (muazzam bir farkla) en iyi performans gösteren varlığı olan Bitcoin, bu güçlü hodl zihniyetini destekleyen şeydir.

Bitcoin Uzun Süre Parlamayacak

Schiff, daha önce yutturmaca satmak için Bitcoin satın almama kararından pişman oldu.

Şimdi rutin olarak ‘uzun süre parlamayacağını’ iddia ederek dünyanın en büyük kripto para biriminin yakın bir çöküşünü tahmin ediyor.

Schiff, yeni tweet’inde Bitcoin’in şu an BTC’nin 11.000 dolardan fazla işlem yaptığı bir yıldan daha düşük olduğuna dikkat çekiyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu