Bitmain Ceo'su: Bitcoin Halving Boğa Koşusunu Başlatmayacak - BTC MAGAZİN

Bitmain Ceo’su: Bitcoin Halving Boğa Koşusunu Başlatmayacak

Çin madencilik devi Bitmain ‘in kurucu ortağı ve CEO’su olan Jihan Wu, bir sonraki Bitcoin (BTC) halvinginin boğa piyasasına yol açmayacağına, ancak Bitcoin (BTC) fiyatının uzun vadede artacağına inanıyor.

Wu,Frankfurt’ta düzenlenen Dünya Dijital Madencilik Zirvesi’nde konuştu.

Wu, kripto pazarının döngüler halinde hareket ettiğini ve bu sefer bir sonraki boğa piyasasının halvingten sonra başlayamayacağını açıkladı. Ayrıca Wu, kripto meraklılarının madencilik donanımına yatırım yapmaları gerektiğine inanıyor.

“Birçok belirsizlik var, ancak şimdi kripto madenciliğine yatırım yapmak için iyi bir zaman. Madenci olsaydım madenciliği durdurmazdım ve madencilik ekipmanlarına yatırım yapmaya devam ederdim. Şu anda fiyatın kısa vadeli düzeltilmesi durumundayız. Uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmak önemli. Bitcoin fiyatı halvingten sonra değişmeden kalırsa, verimliliği ve bilgi işlem gücünü dengelemek için mevcut ekipmanın verimliliği artırılmalıdır. ”

Jihan Wu

Wu ayrıca, şirketin beş nanometre madenciliği uygulamasına özgü entegre devrelerinin 2020 başlarında seri üretime gireceği ve üç nanometre çipinin de üretimde olacağı sözünü verdi. Ayrıca, firmanın 2019 yılı sonuna kadar tamir süresini üç güne düşürmesi beklenen tamir merkezleri kurulduğunu belirtti.

Wu ayrıca, Bitmain’in madencilik donanım sahiplerini madencilik çiftliği sahipleriyle birleştirecek bir hizmet olan Dünya Dijital Madencilik Haritasını ve Antrime Akademisi’ni başlatacağını doğruladı.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu