Çin Kripto Madencileri Halving Ardından Yeni Bitcoin Alıcılarını Bekliyor - BTC MAGAZİN

Çin Kripto Madencileri Halving Ardından Yeni Bitcoin Alıcılarını Bekliyor

  • Bu hafta yapılan bir ankete göre, Çinli madencilerin %57’sine yakını gelecekte bitcoin için büyük bir yeni alıcı akışı bekliyor.
  • Kripto hizmetleri şirketi, yaklaşık 42 önde gelen bitcoin madencisi ve Asya madenciliği topluluğunun üyelerini yokladığını iddia etti.

RockX tarafından bu hafta başlarında yapılan bir ankete göre, Çinli madencilerin %57’sine yakını gelecekte ve önümüzdeki altı ay boyunca büyük bir yeni Bitcoin alıcıları akışı bekliyor.

Kripto para hizmetleri şirketi, yaklaşık 42 önde gelen Bitcoin madencisi ve Asya madenciliği topluluğunun üyelerini yokladığını iddia etti. Ankete katılanların %71’inden fazlası piyasanın önde gelen kripto varlığına olan güvenini geri kazandığına inanmaktadır. Bunun üzerine, katılımcıların %45’i önümüzdeki altı ay içinde Bitcoin fiyatının 10.000 ile 12.000$ arasında bir yerde olacağına inanıyor.

Yukarıda bahsi geçen katılımcıların %57’si, BTC fiyatının önümüzdeki halvingte gerçekleşen etkinliği takiben önemli bir değişiklik olmayacağına inanıyor. Bu, kripto topluluğunun şu anda ne düşündüğüne uygun olduğu için sıra dışı değil.

RockX CEO’su Alex Lam, Çin’deki yağış mevsiminden dolayı yerli madencilik çiftliklerinin ucuz hidroelektrikten faydalanabileceğini ve operasyonlarını daha az verimli makinelerle ilerletebileceğini söylüyor.

Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Kanada’daki madencilik çiftliklerinin olayı takiben tüm makinelerle yüzleşebileceğini ve hatta BTC için karma oranının yarıdan sonraki ayda yaklaşık %30 düşebileceğini tahmin ederek vurguladı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu