HempCoin (THC) Nedir? HempCoin (THC) Geleceği ve Yorum 2022

HempCoin (THC) Nedir?

HempCoin (THC), tarım ve tarım endüstrisine likidite sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir kripto para birimidir. Dünya çapında yetiştiriciler ve üreticiler arasında küresel işlemler için bir platform görevi görür.

İlk olarak 2014 yılında geliştirilen 30 kripto para birimi arasında HempCoin, çiftçilik ve tarım gibi şeyler için geliştirilen Bitcoin tabanlı kripto para birimlerinden biriydi.

2017’nin dördüncü çeyreğinde, bu kripto para, kullanımını tütün ve küresel tıbbi tarım gibi diğer endüstrilere genişletti. Şirketin şu anki CEO’su Tim Renzetti, HempCoin’i yaratmasıyla tanınır.

HempCoin (THC), masternode’larda çalışır. Minimum 50.000 THC fon ile kullanıcılar, masternodlar aracılığıyla ek güvenlik, gizlilik ve işlem seçeneklerinin keyfini çıkarabilir. Kullanıcı topluluğu, ana sahipler için bir garanti görevi görür ve süreçte hiçbir taviz verilmemesini sağlar.

Platform, kullanıcılarına ödülleri dağıtmak için Proof of Stake (PoS) mekanizması kullanır. THC paralarınızı çevrimiçi bir cüzdanda saklayabilirsiniz. Depozito, cüzdanı açarken ve çevrimiçi olarak otomatik olarak yapılır.

HempCoin (THC), hard forklarla çalışır. Hard fork, bir kripto para biriminin mevcut kodunu değiştirir ve onu iki versiyona böler. Protokol, bir token’i çatallayarak blok zincirinde önceden geçersiz blokları kontrol eder.

Ayrıca HempPay aracılığıyla yapılan işlemler için eşler arası bir ağ ile satış noktası sistem entegrasyonunu kullanır. Üye işyeri işlem yazılımını HempPay sistemiyle entegre eden platform, kredi kartı işlemleri gibi mağaza işlemlerini de sunuyor. Keynote’lar, anında eşler arası işlemleri etkinleştirir.

HempCoin’in ana kullanımlarından biri tarım ve tarımsal sanayidir. Çiftçiler, ithalatçılar ve ihracatçıların para birimi dönüştürme ve finansal işlemlerle ilgili karşılaştığı zorlukları ele almayı amaçlar. HempCoin, yasal esrar endüstrisi gibi diğer sektörlerde kullanımını teşvik etmektedir.

Esrarın yasal ve tıbbi kullanımının artmasıyla birlikte endüstri bir patlama aşamasına girdi. HempCoin, kenevir ve esrar satın almayı kolaylaştıran bir kripto para birimidir. Kenevir, birçok kullanım alanı olan önemli bir tarım ürünüdür. Büyüyen endüstrilere sahip 30 ülkede yetiştirilmektedir. HempCoin, kenevir endüstrisine işlem hizmetleri sunmaktadır. Tütün endüstrisi de kripto para birimleri için bir hedef pazardır.

Bu işlev, fonların kaynağından yapılan işlemlerin tam gizliliğini sağlar. HempCoin, tüm işlemleri izlenemez hale getirmek için bir kullanıcının oturum açma kimlik bilgilerini diğer iki kullanıcının oturum açma kimlik bilgileriyle birleştirmek için benzersiz bir protokol kullanır. Merkezi bir otorite rolü olmadan HempCoin, satış noktası aracılığıyla anında ödeme yapılmasını sağlar. Tıpkı bir kredi kartı gibi çalışır.

Merkezi olmayan bir proje olarak HempCoin, her ana sahibine bir oy verir. Bu nedenle, tüm yönetim kararları oylama ile alınır. HempCoin bütçesi, masternode’lar tarafından finanse ediliyor ve projede çalışan katılımcıları telafi etmek için kullanılıyor.

THC paraları ERC-20 uyumludur ve MyEtherWallet gibi herhangi bir ETH cüzdanında tutulabilir. Diğer depolama seçenekleri, Ledger Nano S ve Trezor gibi donanım cüzdanlarını içerir. Exodus ve Jaxx aynı zamanda THC depolama cüzdanlarıdır.

Bu, THC ustalarının kullanılabilirliğini artırmak ve HempPay ile çalışmak için İzci merkezleri geliştirmekti. Önümüzdeki yıllarda bu, THC token’larını manuel satın alma için kullanılabilir hale getirmek için geliştirmeleri de içerecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Borsaların Açıklamaya Başladığı Rezerv Kanıtı Nedir? Proof of Reserves Yeni FTX Vakalarını Önleyecek mi?

Projenin ana hedeflerinden biri, büyük kripto borsalarında THC listelemekti. Böylece HempCoin kullanarak global marka bilinirliği yaratmayı hedefliyor. Ayrıca platformun kod tabanını iyileştirmeye çalışır. HempPay kartının burada tanıtılması bekleniyor.

Tarım endüstrisinde token kullanımını genişletirken HempCoin’in iç mekan kullanımını keşfetmeye odaklanacak. THC kriptolarının kullanımı için arıtma tesislerinin geliştirilmesine de başlanacaktır.

HempCoin, niş pazarların kriptografik ihtiyaçlarına hizmet eder. Çeşitli özellikler HempCoin’i PotCoin ve DopeCoin gibi rakiplerinden ayırır. HempPay, genel kullanıcı kabulü için geliştirilmiş ticari markalı bir ödeme seçeneğidir.

Ödeme platformu, THC aracılığıyla işlemleri kolaylaştırmak için telefon, masaüstü ve kart aracılığıyla kullanılabilir. HempPay, kendisini bir ödeme seçeneği olarak tanıtmak için çevrimiçi ağ geçitleri ve popüler e-ticaret siteleriyle ortak çalışır.

HempCoin’in benzersiz bir özelliği HempCoin Ambassadors programıdır. Proje, yerel toplantılar düzenlemek ve HempCoin’i hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak tanıtmak için dünyanın dört bir yanındaki elçileri kullanıyor.

HempCoin (THC) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Timothy Renzetti
  • Yayınlanma Yılı: 2014
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 300,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 267,187,975
  • Piyasa Değeri: ₺ 13,713,132
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.02152
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0.3232
  • Proje Amacı: Tarım ve esrar endüstrisi için kaynak koduna dayalı, son derece odaklı bir dijital para birimidir. Kullanımı tüm tarımsal faaliyetleri kapsar.

HempCoin (THC) Geleceği

Dar bir alana, özellikle de büyüyen bir pazara hizmet etmek, HempCoin kripto para birimine çok fazla ağırlık veriyor. Ancak THC’nin kendi alanında karşılaştığı rekabet, kitlesel olarak benimsenmesi nedeniyle sert.

HempCoin, büyük oyuncuları alt etmek için çeşitli özellikler yayınladı. Mobil, masaüstü ve kartlar aracılığıyla kullanılabilen HempPay, rakiplerine karşı avantaj sağlayabilir. Büyükelçi Programı ayrıca kitleler arasında popülerleşmesini de teşvik ediyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

HempCoin (THC) Yorum

Yasal bir teknoloji platformu olarak Agrello, küresel tarım endüstrisi ve kripto para piyasası için çok şey vaat ediyor. Daha popüler hale getirmek için şirketin tabelasının değerini artırması gerekiyor. Sonunda, hepsi THC komut dosyalarının işlevselliğine bağlıdır.

Bu işbirliklerinin THC’nin değerini artırması ve akıllı sözleşmelerin kullanımını genişletmesi bekleniyor. HempCoin şu anda değeri bilinmeyen bir istasyon gibi görünüyor. Uzun vadeli yatırımlar için olumlu sonuçlar üretme potansiyeline sahiptir. Ekibi, yatırımınızı gelecek yıllar için karlı hale getirmek için bilgi ve eylem planına sahiptir.

HempCoin (THC) Nereden ve Nasıl Alınır?

HempCoin (THC)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu