Huobi Tarafından 610 Milyon XRP Taşındı

Whale Alert, Huobi tarafından 600 milyondan fazla XRP taşındı.

Whale Alert kripto takipçisi tarafından topluluğa sunulan verilere göre, son 24 saat içinde Çin merkezli Huobi borsası, üç işlemde yaklaşık 600 milyon XRP token taşıdı.

100 milyon, 200 milyon ve 300 milyon XRP’lik transferler, borsanın dahili cüzdanları arasında, muhtemelen sıcak ve soğuk cüzdanlar arasında gerçekleştirildi.

Whale Alert, ayrı bir tweet’te , anonim bir sahibi olan bir kripto cüzdanının Binance’e 10 milyon XRP gönderdiğini kaydetti. Bythomp analiz sağlayıcısının verilerine göre, gönderen Coinbase borsasıydı.

Huobi Tarafından 610 Milyon XRP Taşındı 2

ETH ve BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken XRP 0,51 dolara yükseldi

CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre Salı günü 0.46 $ seviyesinde tutulduktan sonra XRP token şimdi 0.53 $ seviyesine yükselmeyi başardı ve basın zamanında 0,53$ ‘dan işlem görüyor.
Şimdiye kadar XRP, Polkadot’un (DOT) yerini alarak ilk beşe girdi.

Son zamanlarda, XRP, Bitcoin ve Ethereum‘un fiyatı arttıkça 0.37 $ ‘dan şimdiki seviyeye yükseldi: Ethereum 1.524 $’ dan dünün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.800 $ ‘a yükseldi.

Amiral gemisi kripto para birimine gelince, Bitcoin, 8 Şubat Pazartesi gününden bu yana art arda iki kez tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı: 44.000 $ ve 48.000 $.

Her iki ATH de Tesla’nın, ayrılan nakit parasının neredeyse yüzde 10’unu, göze çarpan 1,5 milyar doları Bitcoin’e ayırdığını duyurmasıyla gerçekleşti.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple, QNB Aracılığıyla Filipinler'e Genişliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu