Ripple, 101 Milyon XRP Transfer Etti - BTC MAGAZİN

Ripple, 101 Milyon XRP Transfer Etti

Son zamanlardaki büyük kripto işlemleriyle ilgili verileri düzenli olarak yayınlayan Blockchain Twitter botu Whale Alert, San Francisco fintech servis sağlayıcısı Ripple’ın 101 milyon XRP’yi taşımak için birkaç transfer gerçekleştirdiğini duyurdu.

Bu miktarın beşte biri son 10 gün içinde Huobi ticaret devine gönderildi.

Ripple tarafından aktarılan 83,5 milyon XRP

Yukarıda bahsedilen blockchain takipçisi, son 14 saat içinde Ripple dağıtılmış defter teknolojisi sağlayıcısının 50.000.000, 20.000.000 ve 13.500.000 XRP taşıyan üç işlem gerçekleştirdiğini bildirdi. Transferler RL18-VN ve RL43-EE cüzdanlarına yapıldı.

İlk cüzdan, şirket tarafından genellikle XRP’yi Ripple’ın ötesine, RippleNet ağında bulunan veya Ripple ile ortak olan kripto borsalarına ve finans kurumlarına göndermek için kullanılır.

Transfer edilen toplam XRP miktarı itibari para olarak 90.276.470 dolar değerinde.

Kaynak: Twitter

Bir gün önce, kripto balinaları ve büyük borsalar Binance, Bittrex 98.4 milyon XRP (106.517.732 $) transfer etti.

Ripple, Huobi’ye 17.5 milyon XRP gönderdi

XRP analiz web sitesi Bithomp, son 10 gün içinde Ripple’ın şu anda Çin pazarından ayrılan Huobi borsasına daha fazla XRP gönderdiğini gösteriyor.

Sağlanan verilere göre, 29 Eylül’den bu yana şirket, bu popüler küresel kripto borsasına 17,5 milyon XRP taşıdı. Bugün, Ripple’ın Huobi’ye başka bir XRP transferi daha gerçekleştirmesi bekleniyor.

29 Eylül’den bu yana, Ripple bu platforma taşınmak üzere 100 milyon XRP tahsis etti.

29 Eylül’den önce, Ripple tarafından Huobi’ye gönderilen günlük XRP miktarı 3.099.200 tokendi. Bu transferlerin amacı, Ripple Labs tarafından hiçbir yerde belirtilmedi, bu nedenle CEO Brad Garlinghouse’un birkaç yıl önce bir Twitter iletisinde açıkladığı gibi, XRP’nin likiditesini desteklemek olası bir neden olabilir.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Yalnız ilginç olan durum şu; BTC her düştüğünde bir o kadar yükseliyor! Altlar ise on sefer düşüşte iki sefer yükseliyor!!! Sistemin adı kazı kazan!.. Batır kazan, Al sat kazan!!! Arkadaşlar BTC güya merkeziyetsiz imiş! Puhahaaaa puhahaaaa!!! Dünyada görüp görebileceğiniz en donanımlı, en detaylı, devletlerin bile müdahale etmekte geç kaldığı dolandırıcılık sistemi dir!!! İleride çok geç anlaşılacağı gibi bir çok ocak sönmüş, insanlar ölmüş olacak!!! XRP gibi coinler sadece üç maymun özelliğini taşıyan en güzel güçlü kapsamlı kripto paralar sır!…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu